PTT Kargom Ortada Yok.

Suleyman G. |

29.06.2016 Çarşamba günü 13:50-14:00 arası Erzurum Yenişehir PTT'den vermiş olduğumuz kargo 18.07.2016 tarihinde halan istediğimiz adrese ulaşmamıştır. Barkod numarasından kargo takibi yapıldığında kargomuz 30.06.2016 tarihinden beri Ankara'da görülmektedir. Yaklaşık 1 aydır kargomuz adrese ulaşamamıştır ve bu durumda PTT bizi mağdur etmiştir. Eşim bugün Erzurum'daki PTT şubesine gidip saatlerce bekleyip Ankara'dan birkaç tel numarası verilmesi ve onları arayıp hepsinin eşimin başka bir birime yönlendirmesi de işin ayrı bir cabasıdır. Şu anda üniversitede eğitim görmemden dolayı konu ile bizzat ilgilenemedim. 20 gündür mağdur durumDayız. Gereğinin yapılmasını rica ederiz.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suleyman G.
  29 Temmuz
  23:22

  Mailime gelen: (Ankara kim müdürlüğüyle de görüşülmüş olup elde kalan gönderiler içerisinde olmadığı merkezimiz de de bekleyen barkodsuz gönderiler içerisinde olmadığından gönderinin akıbeti tespit edilememiştir.) Şeklinde bir mail atmışlar. Kargomuza Emanetimize sahip çıkamayan bu kurum Gerekli mercilere şikayet edilecek hakkında davacı olacağımızıda buradan duyururum...

 • Suleyman G.
  29 Temmuz
  23:15

  maalesef hiçbir ilgilenen yok. Erzurum'dan bir kişi aradıydı sadece ve merkezi postaneye gidip tüketici haklarına şikayet etmemiz gerektiğini söyledi.

 • 20 Temmuz
  14:07

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-81050 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 - info@ptt.gov.tr