PTT Kargom Nerede Bilmiyorlar!

Ahmet P. |

cc189188523se no'lu kargom kardeşim tarafından 05.12.2013 tarihinde gönderildi. 08,01,2013 tarihinde geri gönderildiğini öğrendim bana hiçbir şekilde ihbar gönderilmedi ama sistemde gönderildi diye görünüyor.

Kargom gelmiş açılmış bakılmış gümrüklü deyip geri göndermişler. 3 kişi filan kamera önünde açılıyormuş ya adamlar kamera sonrasını ne yapacağız içinden bu çıktı bunu alayım ya bununda içinden bu çıktı bunu ben alayım her biri her pakette istediklerini alırlar vede göz yumarlar.

Neden kargo sahibinin yanında açılıp kontrol edilmez gümrüklü ise kargo sahibinin yanında kapatılır mühürlenir torbaya konur gönderilir ama nerede... PTT kendi kafalarına göre açılıyor geri gönderiliyor kargom nerede?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Ahmet P.
    14 Ocak
    09:47

    bu mesajı okuyan arkadaslar herkes basbakanlıga sıkayetde bulunsun yoksa ptt bu sıteden kımseye cevap vermez ptt gene bıldıgı gıbı çalısır o yuzden basbabanlıga bolca sıkayet DEGERLI BASBAKANIMIZ BU konuyla mutlaka ılgılenır bu ısı duzeltır. yoksa buradakı calısanlar yapmazlar. yapılan sıkayetlere kımse cevap vermemıs yetkılılerden