14 Haziran 2016

PTT Personeli Çok İlgisiz!

PTT Çapa Tıp Fakültesi şubesinden kargo göndermeye gittiğimde burası küçük şube küçük araç geliyor siz kimsiniz buraya eşya koli getiriyorsunuz sizin eşyaları almam dedi. Elimizdeki kolilerle taksi tutup mecbur Fındıkzade şubesine gittik. (Fındıkzade şubesi personeline de minnettarım bu arada ilgilerinden dolayı. ) Bu saygısızlığın üstüne bir de geçen hafta kargo göndermeye tekrar gittim zor bin bela ile aldı kovmaktan beter etti. İstememe rağmen hiçbir belge vermedi. Bugün beni başka ilden bir PTT çalışanı aradı ve kargomun oraya gittiğini söyledi. Bu kaba ve sorumsuz, saygısız personel nereye göndereceğini ve kişilerle konuşmayı bilmiyorsa neye çalıştırıyorsunuz hiç anlamış değilim. Ya da ıslah edemiyor musunuz onu da anlamış değilim.


Bu kişiler yüzünden her zaman diğer şirketlerden çok geride kalıyorsunuz. Ha ayrıca bana klasik cevap vermeyin. Tarafıma telefon ile dönüş yapınız.

Fatih 244 Okunma

Cevaplar

  • PTT Kargo Temsilcisi14 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-67240 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön