05 Eylül 2013 #1994554

PTT Kargomu Adrese Teslim Etmiyor!

02. 06. 2013 tarihinde KP01441544962 Gönderi no ile PTT Emek şubesinden Reşitpaşa Mh. Kumoğlu sokak 10/3 Sarıyer-İstanbul adresinde ikamet eden kızıma 13 kg ağırlığında bir koli gönderdim. Görevli, kargonuz çarşamba günün eline geçer demesine rağmen İstanbul'daki adreste salı ve çarşamba günü boyunca kızımın ev arkadaşının babası kargo bekledi. Çarşamba günü de gelmeyince, kızım internetten sorguladığında "adreste tanınmadı, not bırakıldı.vs" bir ifade ile karşılaşmış.


PTT eleman alırken zeka testinden geçirsin elemanlarını. Daha önce de aynı şeyi Ankara'da yaşadı arkadaşım. Eğer kargoyu eve götürmekten üşeniyorlarsa "adrese teslim" almasınlar kargoyu. İade gelirse PTT genel müdürünün evine gönder.

Hasan 174 Okunma

Cevaplar

  • Hasan13 Nisan 2015

    TSHH başkanlığı şikayetimi lehime sonuçlandırmıştı. Ulustaki ilgili bölüm müdürlüğüne gittim. Parayı iade edeceklerini söylediler. Belgeleri aldılar bir de dilekçe yazıp imzaladık. 8 ay geçti... . PTT ciddiyetsizliği kendi gösterdi. Hala ödenen bir şey yok... .

  • Hasan09 Eylül 2013

    kargo emek de kızım ist. da bekliyor. ptt ankara başmüdürlüğünden talimat gelmeden kargo geri gönderilmiyor. baş müdürlük tel. açan olsa gam yemeyeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön