10 Aralık 2019
#13169333

PTT Kargom Kayıp İlgilenmedi

Gönderdiğim mektubun içinde telefon hattı vardı. Okuyan oğluma gönderdim. 17 gün bekledim, gitmedi. Oğlumun psikolojisi bozulduğu gibi derslerini aksatmış. Aylarca mı PTT bulmasını bekleyeceğim. Yenisini alıp PTT ile tekrar gönderdim, eskisi yandı. Ettiğim masrafı ödenmesini talep ettim (120 TL) fakat ödemiyorlar . Benim suçum ne böyle büyük bir kurum benim üç kuruşa mı tenezzül edecek, Ankara PTT genel müdürlüğüne.


Çanakkale PTT genel müdürlüğüne ve Gelibolu PTT genel müdürünle görüşmeler hepsi boşuna gitti, hiçbiri sorunumu çözemediler. Üstelik Gelibolu PTT' ye mesafem 30 km 5 kere gittim giden benzinim PTT ile gönderdiğim masraflar benim oğlumun okul harçlığı idi emekli bir insanım 2 çocuk okutuyorum. Sizden ricam gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ali Ali 5.095 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali20 Aralık 2019

    PTT ile gönderdiğim 15-11-2019 tarihinden 20-12-2019 tarihi olmuş halen gelmedi ve bana söylenen müdür tarafından kaybolmuş olabilir dediler bu ne demek dedim gönderdiğimin parasını ödeyeceğim sen kayboldu diyeceksin senin kurumuna güvendim sense bana bu lafı söyliyeceksin ben PTT yi mahkemeye verdim. Sonuçları sizlerle paylaşacağım.

Ziyaretçi Yorumları