12 Temmuz
#12255184

PTT Kargolarımı Bana Teslim Etmiyor!

PTT Kargo siparişim 3 gündür teslim edilmiyor. Bir önceki siparişim "cihet listesine eklendi" denilerek, tam bir hafta bana teslim edilmedi. Dağıtım merkezi telefonları açmadı. Gittim, dağıtım merkezinden kendim aldım. Bana çok çok uzak bir yerde olmasına rağmen, telefonda günlerce oyaladıkları için mecburen ayaklarına gittim. Şimdi yeniden aynı sorunla uğraşıyorum.


Bu olaydan sonra ki ilk siparişim bu ve yine aynı şeyi yaşıyorum. Twitter'dan PTT desteğe yazdım kargonuz bugün dağıtıma çıkacak dediler tabii ki çıkmadı. Çağrı merkezlerini aramamı söylemişler. Aradım çağrı merkezi de beni ilgili birim olan "dağıtım merkezine" yönlendirdi. Bilin bakalım ne oldu?


Dağıtım merkezi telefonlara bakmıyor demiştim zaten en başta değil mi? Yani açıkça benimle dalga geçiyorlar. Ben o kargoyu her seferinde gidip almak zorunda değilim bu birincisi, dağıtım yapmak PTT Kargo'nun görevi bu ikincisi. Sorunumla ilgilenmemeye devam edilirse CİMER başta olmak üzere tüm sosyal mecralar dahil bu sorumsuzluğu şikayete başvuracağım.

Özge Özge 776 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları