01 Şubat 2016

PTT Kargo Yerine Ulaşmadı

26.01.2016 günü saat 11.00 de PTT Çanakkale esenler şubesine 766 gr ağırlığındaki kargoyu Mersinde bulunan kayınpederime göndermek üzere nakit ödemeli adrese teslim olarak eşim tarafından teslim edilmiş olup bu gün itibariyle sorgulama yaptım fakat halen kargomuzun adrese teslim edilmediğini hayretle karşıladım. Kamu kuruluşu olması nedeniyle kazanmasını tercih ettiğimiz her yere reklam veren ve bu kuruluş bu zihniyetle mi bizlere hizmet verip özel kargo şirketleriyle rekabete girecek. 7 günde eşyayı (766 gr) Mersin'deki adresine teslim etmeyen bu kuruluşu üzülüyorum. Bir daha kargo vermemeye tövbe ediyorum. Uzay çağında kaplumbağa hizmeti veriyorlar.

Bestami 341 Okunma

Cevaplar

  • Bestami03 Şubat 2016

    İnanın beb bir şey anlamadım acaba ne arastırdılar kimde kabahat neden gecikme oldu hiç deginilmemis sadece müsteriyi geçiştirme böyle cevap olmaz.

  • PTT Kargo Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz tarafımızca incelenmiş ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırma neticesinde, ilgili birimimiz ile görüşülmüş olup, söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durumun tekrar yaşanmaması ve gereken hassasiyetin gösterilmesi için ilgili birimimize gerekli talimatlar verilmiştir. Bu itibarla, karşılaştığınız bu durumdan dolayı üzüntülerimizi bildirir, bilgilerinizi rica eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön