01 Şubat 2016

PTT Kargo Teslim Uygulaması!

Teslim adresi olarak gözüken Santral PTT şubesine 100 mt mesafesinde iş yerim bulunmaktadır. Ve bundan dolayı adrese teslim değil de şubeden alırım düşüncesi ile kargo göndericiyi yönlendirdim. Fakat 01.02.2016 tarihi saat 11 civarında şubeye kargomu almak için santral şubesine gittiğimde kargomun İzmit dağıtım ve toplama merkezinde (İzmit şehir girişinde) olduğu ve oradan almam gerektiği ve PTT kargonun bu şekilde bir uygulama başlattığı söylendi.
Şimdi soruyorum madem böyle bir uygulama varda göndericiye verilen makbuzda neden PTT santral şube teslim yeri gözüküyor. Bu müşteriyi yanıltmaya yönelik bir uygulamadır.

Tuncay 195 Okunma

Cevaplar

  • PTT Kargo Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz tarafımızdan incelenmiş ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırma neticesinde, ilgili birimimiz ile görüşülmüş olup, görüşme sonucunda söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durumun tekrar yaşanmaması ve gereken hassasiyetin gösterilmesi için ilgili birimimize gerekli talimatlar verilmiştir. Bu itibarla, karşılaştığınız bu durumdan dolayı üzüntülerimizi bildirir, bilginizi rica eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön