18 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10672676

PTT Kargo Salihli PTT Telefonları Açmıyor!

Salihli PTT' yi düzenli aralıklarla aradım, kesinlikle telefonu açan olmadı. Hatta Salihli PTT baş Müdürlüğü aradım, orası da açmadı teli. PTT genel müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluşturdum.


Salihli MYO Müdürlüğü'ne teslim edilmek üzere APS ile evraklarımı gönderdim. 13 Temmuz 2018 saat 9 52 de Salihli PTT ye kargom geldi. Saat 11. 15 itibarı ile köy dağıtımına tabi bekliyor. 16 Temmuz 2018 saat 17.00 a kadar ulaşması gereken evraklarım ulaşmadı ve ben bir kadro başvurusu hakkımı bu nedenle kaybettim. Köy dağıtıcısına yönlendirileceğini bilemezdim ve köy dağıtıcısının haftanın belli günleri dağıtımı gerçekleştirdiğini de bilemezdim.


Eğer bilmiş olsaydım evraklarımı elden bizzat kendim teslim ederdim, zaten İzmir Bornova da oturuyorum.
PTT nin bana evraklarımı göndermeden önce bu sırayla işlem gerçekleşeceği konusunda bilgi vermesi gerekirdi. Üstelik ben sorduğumda 1 gün içinde adrese teslim olur dedi Bornova'daki memur ve güvendim gönderdim.
Şimdi benim mağduriyetimi kim giderecek? Kimse tabi ki. Hayallerim, emeklerim, kadro beklentim, heyecanım hayal kırıklığına dönüştü, evraklarım ulaşmış olsaydı ve ben kadro için yapılan sınava girip de kazanamasaydım bu kadar üzülmezdim. Yazık oldu.


PTT 'nin bana yaşattığı bu hayal kırıklığını asla unutmayacağım. Ve asla onlara hiçbir postamı teslim etmeyeceğim.

Wfemme Wfemme 2.419 Okunma
Ziyaretçi Yorumları