PTT Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özcan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

PTT Kargo Ekomarket Adlı Hesap

806görüntüleme
Özcan
Özcan 19 Kasım 2020 18:35

Devlet kurumu diye güvenip buradan alışveriş yaptık. 21 ekimde ekomarket adlı satıcıdan verdiğim sipariş 1 ay oldu halen gelmedi. Kargo hareketlerine bakınca siparişten 11 gün sonra gönderinin Ankara Kargo işleme merkezine geldiği, bundan 1 hafta sonra da kargonun kabul edildiği görünüyor. Ancak başka bir hareket yok. Müşteri hizmetleri ile defalarca yazılı ve telefonla görüştüm ancak çözüm üretmiyorlar. İptal edin paramı geri verin diyorum ancak sipariş kargoda göründüğü için onu da yapmıyorlar. Bu firma sistemin açığını bulmuş, olmayan paketi kargoya vermiş gibi gösteriyor. Oysa ortada ürün filan yok. 1 aydır ne parayı iade alabildim ne de ürünü alabildim. Bir daha Epttavm asla. Sistem açığını da kabul etmiyorlar. Sorumluluğu kargoya atıyorlar.

PTT Kargo Logo
PTT Kargo20 Kasım 2020 08:31

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla PttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PTT Kargo Logo
PTT Kargo20 Kasım 2020 13:16

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla pttavm.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Özcan
Özcan22 Kasım 2020 19:35

Hiçbir çözüm üretilmedi halen. Sipariş aynen anlattığım gibi beklemeye devam ediyor. Süre 1 ayı geçti otomatik yazılmış e-posta gönderip duruyorlar sadece. Siparişin iptal edilip para iadesi yapılmasını rica ediyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler