15 Ocak
#13453047

PTT Kargo Dağıtım Ve Yönetici İlgisizlik Sorunu!

PTT İstanbul Sultangazi Dağıtım personeli Y** Ü**'den kargoları adrese getirmeden 'adreste kimse bulunamadı haber kağıdı bırakıldı' diyerek kargoları ilgili PTT şubesine bırakmakta. Aslında burada bütün suç PTT yöneticilerinde. Çünkü kendileri sorumsuz olduğu için dağıtıcı da sorumsuz.


Şikayet kaydı oluşturdum bir hafta geçti şikayete bakıp cevap bile vermediler. Kargomu acil evime istiyorum. Yarın akşama kadar kargo gelmezse CİMER kanalına da yazacağım, devlet kurumundaki yönetici kişilerin ne kadar sorumsuz davranıldığı görülsün diye.


Kargo takip No.: 2606***23692 07.01.2020 tarihinde adıma gönderilen sürücü belgesi kimlik kartını dağıtıcı 08.01.2020 günü saat 13.45 'te evde olmadığımı ve ihbar kağıdı bırakıldığını iddia ederek 500 evler şubesine teslim etmiş. Ben kargoyu ilk günden itibaren takip edip geleceği için evde bekliyordum.


En önemlisi apartman giriş kat dairede boya yapıldığı için apartman kapısı gün boyu açıktı. Ben bu dağıtıcı şahsı iki gün sonra 10.01.2020 Cuma günü saat 11.40 sıralarında muhtarlık yakınında gördüm ve nedenini sorduğumda ' ben gelmiş kapıyı çalmışımdır açan olmamıştır' diyor. Açık kapıyı neden çalarsa artık. Peki ihbar kağıdı nerede dediğimde 'uçmuştur, düşmüştür, kaçmıştır' diyor. Kaçan zannımca kedi... Bir de akıl veriyor beyefendi '500 evler şurası ne olacak ya' diye. Sen akıl verene kadar aldığın maaşı hak et, işini doğru yap. Yalanla dolanla nereye kadar...

Hasan Hasan 296 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan16 Ocak

    Bir de dağıtıcı kofra numarası paylaşmış geldiğini ispatlamak için. Paylaştığı kofra numarası hangi binaya aitse... Bizim binanın olmadığı kesin...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler