16 Haziran
#12116534

PTT Kargo Biz Evdeyiz!

26519*** takip numaralı kargomun 13.06.2019 Perşembe günü sabahı bana ulaştırılmak üzere dağıtıma çıktığını takip sisteminden görmüş olup, aynı akşam elime ulaşmadığında tekrardan PTT Kargo takip sistemi üzerinden kontrol ettiğimde evde bulunmadığım belirtilmiş ve bugün yani 14.06.2019 cuma günü dünün tekrarı yaşanmıştır. Şunu belirtmeliyim ki, şu an ben çalışmıyorum ve iki gündür elime ulaşacak kargodaki özel güvenlik kimlik belgemi beklemekte olup bir an önce iş başvurusu yapmayı beklemekteydim.


İki gündür evden çıkmadım kartımı bekledim ve benimle birlikte annemde evde birlikte vardı. Kesinlikle PTT Kargo'dan hiçbir dağıtım görevlisi adresimize gelmedi ve gelmediği gibi haksızlık örneği gösterilerek beni mağdur etmişlerdir. Sorumluluğu bulunan kişi veya kişilerin tespitini ve gerekli cezai işlemlerin uygulanmasını ayrıca mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Bu konununda takipçisi olacağımı belirtmek isterim. Ek olarak evde bulunmadığım iddia edilerek kargom Şirinevler şubesine teslim edilip beni şubeye gidip kargomu almam gerektiği söylenmiş.


Ben gidip kesinlikle almayacağım o kargomu adresime en kısa sürede bekliyorum. Yoksa bağlı bulunduğum kaymakamlığa, PTT'nin bağlı bulunduğu hazine ve Maliye Bakanlığı'na ve ayrıca CİMER şikayet hattına gerekli itirazlarımı sunacağım.

Yakup Yakup 2.518 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları