28 Ekim 2016

PTT Kargo Adres Yetersizliğinden Dolayı Ürünü Teslim Etmedi!

AliExpress'den aldığım ürünlerden aynı gün içinde 1 tanesi teslim edilebiliyorken diğer ürün için adres yetersizliği nedeni ile geri iade ediliyor, bunun tamamen umursamazlık olduğunu düşünüyorum ve ürünü aldığım firma ile görüştüğümde de yazdığınız adresi tam olarak belirtiğini söylüyor. Lütfen bu konu ile ilginin.

Şenol 209 Okunma

Cevaplar

  • Şenol07 Kasım 2016

    AliExpress'den birkaç adet ürün aldım fakat ürünlerden 2 tanesi teslim edildi, diğerleri ise geri teslim edildiğini görüyorum. Teslim edilenlerin üzerinde sadece adres yazıyor ve teslim edilebiliyorsa, diğer ürünlerin üstünde isim ve soyad olmadığı için neden teslim edilmiyor. PTT memuru canı isterse bırakıyor canı istemezse bırakmıyor anlaşılan. Devletin kurumu olan PTT firması memurunu takip etmediği için sanırım bu durumlara maruz kalıyoruz. Memur kafasına göre takılıyor. Bu arada ispat olsun diye 03.11.2016 da bırakılan postanın fotoğrafını da gönderiyorum. İyi bakın üzerinde isim mi yazıyor da bırakılmış.

  • Şenol28 Ekim 2016

    İyi güzelde 1 tane ürün aynı şekilde üzerinde ad ve soyad olmadan teslim ediliyorken diğerinin teslim edilememesinin sebebi nedir? Ben onu anlayamadım.

  • PTT Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz üzerine yapılan araştırmada, bahse konu gönderi üzerinde "alıcı adı-soyadı bilgilerinin bulunmaması" sebebiyle teslim imkanı oluşmadığından mevzuat gereği göndericisine iade işlemine tabi tutulduğu tespit edilmiştir. Bilgilerinizi rica eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön