PTT Kargo 3 Haftadır Kargo Gelmedi

Doğancan Doğancan28 Mart 15:54

11 Mart 2020'de Hepsiburada.com'dan ATN Elektronik'ten alışveriş yaptım. Eğer ürünü PTT Kargo ile göndereceklerini bilseydim daha pahalı olan başka satıcıdan alır bu kadar sorunla uğraşmazdım. 11 martta alışveriş yaptım, kargom başakşehirden verildi. Ayın 14'ünde Bayrampaşa PDM'ye geldi. Ayın 18'ine kadar burada bekledi. Orada telefona bakan kimse yok. Ben de 444 1788'i aradım. Şikayet oluşturdum. Ve kargom Bayrampaşa PDM'den Bayrampaşa PDM'ye transfer olmuş. Evet yanlış okumadınız aynı yerden aynı yere transfer olmuş. Durun durun daha bitmedi. Şikayet başvuruma cevap olarak çok yoğunuz mesajı geldi. Bundan banane! Eleman alın, yeni almayın ve işinizi düzgün yapın! Ayın 24'ü kargom giyimkent şubeye gelmiş. 24 Mart 2020'de saat 15.37.02'de dağıtıma çıkan ürün 15.37.20'de adreste bulunamadı diye geri dönmüş. 

Adres iş yeri adresi ve 15 kişi çalışıyor. Tamam dedim gidip şubeden alayım. Çünkü bu Ptt böyle işler yapıyor. Eve teslim diyorsun şubeden aldırıyor. Ertesi gün yani 25 Mart 2020'de sabah 8.45'te şubeye gittim. Ve evet kapalı. Virüs nedeni ile kapalıymış. Hangi şube kapattı da sen kapatıyorsun Giyimkent şube?  Ondan sonra dedim gitti bu ürün. 4441788'i aradım ama o telefon çalışmıyor. Artık şikayetler için arayıp hattı bozdu insanlar herhalde. Sonra Hepsiburada'yı aradım tabi ki robotla karşılaştım. Sonra atn elektroniği aradım o numara da çalışmıyor. Öylece ortada kaldım. Bundan sonra bu 3 firmayla çok zor çalışırım ve herkese de anlatıp uzak tutacağım. Daha pahalı yerden ama Ptt ile çalışmayan yerden alıyorum artık. Neyse bitmedi devam edelim. 27'sinde kargom 3 gün şubede beklediği için (bu arada şube kapalı) iade olmuş ve Esenler'e aktarılmış. Ayın 28'inde ise geldiği yere Başakşehir'e transfer olmuş. Hepsiburada'dan iade oluşturdum herhangi bir cevapta alamadım. Öylece bekliyorum. 

Cevaplar

profile-icon Doğancan 01 Nisan 10:13

Sorunu PTT Kargo değil Hepsiburada çözdü. Bir daha asla PTT Kargo ile çalışmam. Kargo bölümü çok kötü. Az eleman ile çok iş yapmaya çalışan bir firma. Orada çalışanlara da sabır ve kolaylıklar diliyorum. 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler