15 Şubat 2013

PTT Geç Teslimat Yapıldı!

Eğer PTT ararsa bu tutarsız teslimat sürelerine ilişkin en az 10 farklı kargo kodu verebilirim. Bir kargo Ankara'dan Hatay'a tam 5 günde ulaşıyor, üstelik ulaştığı tarihte teslim edilmiyor. Yine Ankara'dan İstanbul'a çıkan 2 farklı kargodan 1 tanesi Ankara'da 2 gün bekletildikten sonra yola çıkıyor, diğeri ertesi gün İstanbul'a ulaşıyor.


Daha bir sürü senaryo var, Ankara'dan Çanakkale'ye 3 günde kargo gitmez ve teslim edilmez mi? Ve daha neler neler? Nasıl bir keyfiyet bu? PTT'nin WEB sitesinden bu dediğim şekillerde kargo ulaşım sürelerine bakarsanız 1 günden bahseder. Hadi 1 günde biz ekleyelim 2 gün. Ama yok. Maalesef böyle değil.Bu nasıl bir çalışma sistemi?

Pelin 59 Okunma

Cevaplar

  • Pelin15 Nisan 2013

    Hiç bir şekilde aranmadık sorulmadık, taşeron şirket bu işi yapıyormuş, taşeron şirketleri biliyoruz, çalışanların maaşını ödemezler ve çalışanlarda eylem yapmışlar doğal olarak. Bu Türkiye'nin sorunu. Her şeyi taşeronlaştıra taşeronlaştıra sonuçlar bunlar. İnsanların işsizliğinden faydalanan özel sektör patronları ve bunu denetlemeyen duruma el atmayan devlet. Aldığımız duyumlar bunlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön