21 Ekim 2016 #6743482

PTT Çeliktepe Şubesinin Tutumu Hiç Hoş Değil

Adapazarı'ndan adıma gönderilen kargo evde olmamam nedeniyle hiçbir şekilde bildirim. Yapılmadan şubeye geri gönderilmiş. Çalışıyor olmam nedeniyle eşim kimliğimi alarak şubeye gittiğinde ise şöyle bir göz attıktan sonra önce kargonun çalıştıkları şubeye gelmediğini söylemişler. Eşim ısrar edince ise bulmuşlar fakat kendisine teslimat yapılamayacağını söylemişler.


Ancak saat 16:18'miş ve kepenkler zaten yarıya kadar indirilmiş bir vaziyetteymiş. Kargo eşime verilmediği gibi içerideki son kişinin kargosu da (saat 16:20 olmasına rağmen) "Sistem çalışmıyor, sabah getirin. " denilerek geri gönderilmiş. (kameralara bakılabilir) Sorum şu: Çeliktepe şubesi çalışanlarınızın hiç inisiyatif kullanamayacak kadar katı kuralları mı var, yoksa bu çalışanlar erkenden şubeyi kapatıp eve gitme telaşındalar mı?

Ahmet 418 Okunma

Cevaplar

  • PTT Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi için ilgili birimimize 2016-119573 mesaj numarasıyla bildirimde bulunulmuştur. Tarafınıza ilgili birimimizce geri bildirimde bulunulacaktır. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön