29 Ağustos 2016

PTT 657'ye Tâbi Olmak!

Başvurum için harcadığınız zamana ve karşınızdaki muhatabınızı ciddiye almamanıza yazık. Eski Türkiye'de kalan bir yaklaşım şekli ile dönmüşsünüz.

Benim başvurum zaten Bağlarbaşı şubenizde koliye yapıştırılan kırmızı dikkat kırılacak etiketiniz bittiği için hanım efendi el ile kırılacak yazıp kargoyu alabilirim demesi ve benimde aktarma istasyonlarında el ile yazdığınız kırılacak ibaresini görmeden yüklemede zarar görür ise sorumluluğu kimin alacağı idi.

Müşteri hizmetleriniz ile yaptığım telefon konuşmasında da dinleme imkanınız olsa idi çalışanınızı aklamak yerine biten dikkat kırılacak etiketinin bittiğini ve neden müşteriyi mağdur etmeden kendi bünyenizde Bağlarbaşı ofisiniz de hazır edemediğinizi sorgular idiniz? Ama çalışan arkadaşı aklamak ve 657 tabi olmak müşteri memnuniyetinizin önüne geçmiş anlaşılan.

Hilmi 296 Okunma

Cevaplar

  • PTT Kargo Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmiş ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırma neticesinde, ilgili birimimiz ile irtibat kurularak söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi için bildirimde bulunulmuştur. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön