21 Şubat 2013 #1646669

PTT 14 Gündür Teslim Edilmeyen Kargo!

8. 02. 13 tarihinde İzmir Soğükkuyu şubesine İstanbul Güneşli'ye gönderilmek üzere teslim ettiği kargo bugün (21. 02. 13) hala adrese teslim edilmiş değil. İnternetten yaptığım sorgulamalarda kargo 14. 02. 13 tarihinden beri Topkapı'da görünüyor. PTT'nin internet sitesinde kargo iletişim hattı olarak verilen 169'u aradım.


Telefondaki hanfendi bana ilgili güzergahta (Topkapı) görevli olan yetkililerin telefon numaralarını verdi. Bu numaraları aradığımda görüştüğüm yetkili de durumun kendisiyle ilgili olmadığını belirterek Bakırköy mintikasına bakan yetkililere ait 4 ayrı telefon numarası verdi. Bu numuaraları yarım saattir tekrar tekrar aramaktayım ancak cevap veren yok. Karşımda muhattap bulamıyorum.

Özden 263 Okunma

Cevaplar

  • Özden26 Şubat 2013

    8 Şubat'ta İzmir Soğukkuyu Şubesi'nden İstanbul Güneşli'ye kargo gönderdim. Bugün 26 Şubat ve kargom hala teslim edilmediği gibi 169 PTT Kargo hattını aradığımda çeşitli şubelere yönlendiriliyorum ve bu şubelerden de aramalarıma cevap veren olmuyor. Yani kargom 18 gündür teslim edilmedi ve PTT çalışanlarından bu konuyla ilgilli yardım alamamaktayım. Kendime bu konuyla ilgili muhattap bulamıyorum. Şube çalışanları telefonlara cevap vermiyor. Tekrar 169'u aradığımda görüştüğüm yetkililer bana yapacak bir şeyleri olmadığını söylüyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön