Ptt Kargo Mektup Şikayetleri

(80 şikayet)
PTT Kargo

PTT Kargo ile gelen özel mektubum evde olamama rağmen zilimi bile çalmadan oturmuş olduğum sitenin dış kapısına (mektup kutusuna bile değil) atılıp gidilmiş!

10 s
PTT Kargo

Bozyaka Zincirlikuyu şubesine her gittiğimde problemlerle karşı karşıya kalıyorum ve yapmam gereken işlemleri yapamıyorum. O kadar bekliyorum sıra bana geliyor sistemsel bir hata var mektup gönderilemiyor oluyo…

16 Nisan
PTT Kargo

RR05366949*** barkodlu kargom 13/04/2018 08:32:32'de Ümraniye Posta Dağıtım'a gi…

14 Nisan
PTT Kargo

PTT İzmir Ayrancılar şubesi bana gelen mektubu kaybetti. Kusura bakmayın bulamıyoruz diyorlar. Mektup nasıl kaybedilir bunu PTT nasıl yapar cevap bulamıyorum.

13 Nisan
PTT Kargo

Ankara/Şereflikoçhisar'dan adıma gönderilen kayıtsız posta/mektup hala bana ulaşmadı. 1 haftayı geçti kaybedildiğinden şüpheliyim gönderici de gidip sormuş defalarca takip etsin demekteler sürekli.

05 Nisan
PTT Kargo

29/03/2018 tarihinde "Demirkapı Sok. No:** Demirlibahçe Mamak / Ankara'ya gönderdiğim mektup hala ellerine ulaşmamış. Mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

05 Nisan
PTT Kargo

PTT mektup gönderdim. APS olarak mektubum 5 gündür Burhaniye'de duruyor. Bu ne kötü bir durum. APS ücreti veriyoruz ama 5 gün iletilmiyor bu ne saçmalık?

02 Nisan
PTT Kargo

Ankara'dan İzmir'e küçücük bir mektup 35 günde nasıl gidemez aklım almıyor. İlk defa mektup gönderdim kayıtlı kayıtsız bir bilgim yoktu direkt kayıtsız mektupla aldılar. Maximum 1 ayda varır dediler hala gitmes…

30 Mart
PTT Kargo

Bir mektup yolladım APS'yle bir haftada ulaştırmadı Akhisar Manisa niye APS ile gönderdim o kadar para verip?

29 Mart
PTT Kargo

17.01.2018 tarihinde İstanbul/ Eyüp (Alibeyköy) şubesinden Nikaragua'ya gönderdi…

29 Mart

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön