PTT Kargo Ulaşmadı, Şubelere Ulaşamıyorum.

M.uğur P. |

Geçen hafta pazartesi verdiğim kargo hala Denizli'deki ablama ulaşmadı. Arıyorum herkes ya başka şubeyi aratıyor ya da verdikleri numaralara bakan olmuyor. Bir paketi vermek 1 hafta mı sürermiş! Resmen bizimle kargo yollamayın deniliyor. Umarım ki bu süre zarfında pakete bir şey olmamıştır. Yetkili kimseye ulaşamadığım için firmaya daha önce bildirimde bulunamadım. Bence artık uzmanlaşmalısınız. Merkezdeki insanlara ulaştıramıyorsanız köydekileri düşünemiyorum bile!

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  16:07

  Değerli Müşterimiz,

  Dağıtım alanının şehir merkezi ile arasındaki mesafe dikkate alınmak suretiyle; bahse konu gönderi, aynı adres varışlı diğer gönderiler gibi “köy dağıtımına tabi” gönderi statüsünde değerlendirilip dağıtımı haftanın belirli günlerinde, belirli aralıklarla sağlanmaktadır.

  Söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi ve bahse konu gönderinin alıcısına tesliminin sağlanması için ilgili birimimize bildirimde bulunulmuştur.

  Bu itibarla karşılaştığınız durumdan dolayı üzüntülerimizi bildirir, hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr