20 Eylül 2016

PTT Kargo Teslimi Yapılmıyor...

PTT Kargo tesliminden hiç memnun değilim. En büyük sıkıntı kargocu alıcıyı sözde bulamadıysa not bırakıp (notu dış kapı camına yapıştırması ayrı kötü sökülmüyor izi) kargoyu (üç kuruşluk kitap içindeki) üşenmeyip şubeye götürüyor defalarca böyle. 15 kişilik apartmanın diğer katlarına sormuyor teslim için. Ayrıca 8 Eylül'de eve gelen kargo evde alıcı bulunmadı diye Bursa başaran şubesine götürülmüş. Bayram tatili dönüşü 19'unda kargo geri gönderici adresine yollanmış. Kargo bekleme süresi 10 veya 7 gün değil mi şubed? Tatil de mi sayılıyor? Toplam 2 gün beklemiş oldu resmi gün olarak. Ayrıca bayram sonrası cuma kapalıydı şube, PTT özel değil mi niye açık değil? Ayrıca aşırı sıra var tek kişi çalışıyor. Mesai bitince herkesi dışarı çıkarıyorlar sırada saatlerce boşa bekleyip teslim alamamak da oluyor. Sonuç kapına kadar gelen kargonun tekrar geri gelmesini cepten öde ve başa dön.

Ömer 2.013 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 20 Eylül 2016

    Ayrıca bu kargoda olan olmuş. Hep aynı problem her kargo alışımda devam ediyor. Şikayetin özüne, olan işlere odaklanıp kendinizi düzeltmelisiniz. her şey tamamdı bir kargo no... mu hatalıydı ben yazarken tüh, özür dileriz.

  • Ömer 20 Eylül 2016

    Barkod no... hatalı deyip geçiştiriliyor. Bana kargoyu gönderen kişinin sitede verdiği barkodun aynını kopyala yapıştır ile yapıştırdım.

  • PTT Kargo Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmek ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmak üzere; bahse konu gönderiye ait bildirmiş olduğunuz gönderi takip numarası (barkod no.) hatalı olup, doğru gönderi takip numarası bilgisini tarafımıza bildirmenizi rica ederiz. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön