27 Haziran 2016

PTT Kargo Kargom Teslim Edilmeden Şubeye Geri Gönderildi!

22.06.2016 tarihinde Gümüşhane'den Osmaniye'ye gönderdiğim kargo 24.06.2016 tarihinde Osmaniye'den adrese teslim edilmek için yola çıkmış bu firmanın söylediği evin adresi açık ve tam olarak beyan edilmiştir. Bu durumda evin zilini çalmayıp telefonla irtibata geçmeyip apartmanın dış kapısına kağıt bırakıp kaçan bu firmaya diyecek bir bir şey bulamıyorum.

Benim kargom gerçekten dağıtıma çıktı mı o bile şüphelidir. Gittiğim şubeden teslim aldım kargoyu üstüne bir de yol parası ödedim 16 kg kargoyu ne bahaneyle geri gönderdiniz o gün evden çıkmadık yetkililerden bir açıklama bekliyorum eğer zahmet edip açıklama yaparlarsa tabi.

Deniz 345 Okunma

Cevaplar

  • Deniz07 Temmuz 2016

    Bana verilen cevapta firma elemanı apartmanın A ve B olmak üzere iki blok olduğunu adreste eksiklik olduğunu belirtmiş ışık apartmanı tek blok şeklindedir firmanız açık ve bariz bir şekilde hatasını telafi etmek yerine asılsız iddialara başvurmaktadır. İnanmayan gelsin baksın tek bir ışık apartmanı var.

  • PTT Kargo Temsilcisi27 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmiş ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırma neticesinde, ilgili birimimiz ile irtibat kurularak söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi için bildirimde bulunulmuştur. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön