27 Ekim 2016

PTT Kapıya Teslimat Yapmıyor.

Adana'dan 26/10/2016 tarihinde saat 09.53' te sevkiyat için verilen kargo 27/10/2016 tarihinde yani 1 gün sonra saat 09.23'te Osmaniye merkez postanesine ulaşıyor. Üniversite öğrencisi olduğum halde derse gitmeyip, akşam 5'e kadar evde bekliyorum kargo gelecek diye. Ancak saat 16.43'te kargo takipten baktığımda kargomun PTT işyerinde bekliyor yazısını gördüm.

PTT şubesini aradığımda ise adam benimle dalga geçer gibi, PTT işyerinde bekliyor yazıyorsa gelmişlerdir evde yoksunuzdur diyor. Yarın gelin sabah 9'da alın diyor. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Tüm gün evde beklediğim halde gelen giden olmuyor. Ne bir not, ne bir arama alıyorum. Karşılığında beni postaneye çağırıyorlar.

Muhammet 162 Okunma

Cevaplar

  • PTT Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bahse konu gönderinin teslim işleminin gerçekleştiği kayıtlarımızdan anlaşılmış olup, söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi için ilgili birimimize bildirimde bulunulmuştur. Bu itibarla karşılaştığınız durumdan dolayı üzüntülerimizi bildirir, hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön