PTT İlgilenmelerini İstiyorum.

Nida Eymen A. |

20 Mayıs'ta mektup gönderdim Niğde merkez PTT'den ve içinde 12 lira vardı oradaki beyefendi bana demedi takipli mi takipsiz mi göndereceksiniz diye bende eski usul mektup tarzı gönderdim 2 lira vererek ve bana 4 güne gider dediği mektup bugün ayın 30 ve hala ulaşmadı Ankara Keçiören'e kaybolmasını istemiyorum ilgilenilsin ve her gün bakıyor posta kutusuna yok diğer faturaları var bu mektup yok lütfen acil ilgilenilsin.

Etiketler :

Hizmet - Ürün Kalite

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nida Eymen A.
  01 Haziran
  10:34

  Nasıl kaybolur ya hayretle karşılıyorum ben paramın ödenmesini istiyorum 12 lira ama olsun neden bana sorulmuyor takiplimi takipsizmi gonderceksiniz diye ben karşı tarafa aldığım ürünün ücretini en masrafsız gönderim derken bana iki katına patladı PTT bu sorumsuzluğun bedelini ödemek zorunda

 • 31 Mayıs
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  Barkod numarası bulunmayan ve kayıtsız gönderi statüsünde postaya verilen gönderiler hakkında takip işlemi yapılamamakta, teslimlerinde imza koşulu aranmamakta ve ilgili mevzuat çerçevesinde posta kutusuna bırakılmaktadır.

  Başvurunuz ayrıca incelenmek üzere ilgili birimimize 2016-61672 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr