PTT HGS Yüklemesinde Hizmet Bedeli Alıyor!

Fatih S. |

PTT'den aracıma HGS etiketi aldım ve kullandıkça kredi kartımdan yüklüyorum, yükleme esnasında benden her defasında 3.00 TL hizmet bedeli altında para kesiliyor. PTT bu kartı bana bedava vermedi ki ayrıca yüklemesini de kendi kredi kartımdan kendi paramdan yapıyorum bu hizmet bedelini anlamış değilim, para yüklerken söz konusu kuruluşun herhangi çalışanını meşgul etmiyorum herhangi bir kırtasiyesini kullanmıyorum. Lütfen ilgili kuruluşun bunu bana açıklamasını istiyorum.

Etiketler :

Hizmet - Ürün Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih S.
  15 Mart
  11:57

  İlginize teşekkür ederim ancak mevcut protokolünüzde neden veya niçin benden komisyon alıyorsunuz bana ne hizmet veriyorsunuz ki benden komisyon alıyorsunuz etiketi mi sizi tercih ettim sizden bedeli mukabilinde aldım bittikcede param olduğu sürece yüklüyorum ben bu 3 TL'nin neden neyin komisyonu olduğunu öğrenmek istiyorum iyi çalışmalar

 • 15 Mart
  11:46

  Değerli Müşterimiz,

  PTT HGS müşterileri, PTT İşyerleri ve PTTMatikler aracılığıyla komisyonsuz HGS Bakiye Yükleme işlemi yapabilmektedir. Anlaşmalı Gsm Şirketleri ve epttavm.com üzerinden Banka kartları ile yapılan online bakiye yüklemelerinde mevcut protokol gereği komisyon ücreti alınmaktadır.
  Bakiye yükleme seçeneklerinin genişletilmesi için anlaşmalar devam etmekte olup, yakın zamanda banka kartları aracılığıyla PTT Merkezlerimizden otomatik ödeme talimatı verilmesi hususunda çalışmalar devam etmektedir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr