PTT Hasar Gören Ürün.

Fatih T. |

PTT kargoya sağlam verdiğim ürün ki bakarak alıyorlar artık, taşıma esnasında kırıldı ama kargo mes'uliyet bizde değil göndermeseydiniz demeye getirecek sözler kullanıyor. Kardeşim ben ürünü sağlam vermişim, sen de onu götürmek için bu işi yapıyor ve ücretini alıyorsun ama ürünü kırıyorsun sonra da sorun bizde! Helal etmiyorum hakkımı.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  17:17

  Değerli Müşterimiz,

  Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmiş ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmıştır.

  Tarafınızca kabulü sağlanması istenilen “kırılabilir” nitelikli her bir gönderinin kabul, sevk, dağıtım ve teslim aşamalarında hasar görmeksizin alıcı ad ve adresine ulaştırılabilmesini sağlamak için gönderilerin kabul işleminden önce tarafınızca sağlam bir ambalajla paketlenmesinin gerekmekte olduğu; aksi takdirde gönderilerin ancak ihtirazi kayıtla kabul edilebileceğine dair bilgilerin ilgili personelce tarafınıza bildirilmiş olduğu anlaşılmıştır.

  Bu bağlamda, mağduriyete mahal vermemek adına tarafınızca gönderilecek “kırılabilir” nitelikli gönderilerin sağlam bir ambalaj ile paketlenmesi gerektiği hususunda bilgilerinizi rica eder, konu hakkındaki hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.


  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr