29 Ocak 2016

PTT Çalışanı Müşterileri Tehdit Ediyor!

29.01.2016 saat 13.25 'de PTT İnegöl alanyurt şubesine elektrik faturası ödemeye gittim. Önceki 2 günde gitmiştim ama sistem elektrik faturası almadığı için ödeme yapamamış ve yarım saat kadar boşuna beklemiştim.

Tekrar boşuna beklememek için görevliye elektrik faturası alıp alamadığını sordum cevap alamayınca tekrar sordum. Ama sormaz olsaydım "sıranı bekle, hangi faturaları aldığımızı bilmiyor musun, canımı sıkmayın" vb. Bir ton hakaret etti.

Bu şekilde konuşamazsınız deyince getirtme beni oraya diye tehdit etti. Bu çalışan hemen hemen her müşteriyle bu şekilde kavga etmekte olup hakkında 100 kadar şikayet var. PTT bu çalışanını neden işten çıkarmıyor? Müşteriye hakaret ve tehdit şirket politikası mı?

Enez 162 Okunma

Cevaplar

  • Enez 27 Şubat 2016

    Firma şikayeti çözmesede şikayete geri dönüşü hızlı ve ılımlıydı.

  • PTT Bank Temsilcisi29 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-11985 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize gerekli bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir. Söz konusu yakınmaya sebebiyet veren durumdan dolayı üzüntülerimizi bildirir, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön