PTT Beylikdüzü Posta Dağıtım Merkezindeki Dağıtıcının Keyfine Göre Ürün İade Ediyor!

Levent A. |

2 ve 4 Nisan' da Hollanda dan 2 adet ürün siparişi verdim. İlk verdiğim sipariş elime ulaştı. Dağıtıcı olan C*** Y*** adındaki kedini bilmez Annemi tehdit edercesine burası Atatürk mah. Değil pınartepe ye mah. ve Gürpınar' a bağlı demiş.

Arkadaş dünyadan bihaber ,Gürpınar diye bir belediye kalmadı ve bir daha böyle gelirse iade ederim demiş gitmiş. (ayrıca eskiden pınartepe mah. idi Atatürk mah. olalı 6 ay oluyor bilgisiz adam) 2 sonra 1 ay önce vermiş olduğum sipariş 5 Mayıs'ta gelmiş ve aynı şahıs adresin neresi olduğunu daha 2 gün önce oraya teslimat yaptığını bildiği halde kendi kafasına göre gönderimi 1 saat içinde iade etmiş ve bunu o kadar hızlı yapmış ki anlatamam.

Sen kimsin benim gönderimin akıbetine kafana göre karar veriyorsun benim 100 $ malımın 1 aydır beklediğim malımı bile bile iade ediyorsun. C** Y*** hakkın da şikayet açılmasını istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  13:36

  Değerli Müşterimiz,

  Söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi için ilgili birimimize 2016-53320 mesaj numarasıyla bildirimde bulunulmuştur. Tarafınıza ilgili birimimizce geri bildirimde bulunulacaktır.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 - info@ptt.gov.tr