08 Ağustos 2016

PTT Yeni Kimlik Kartınızla Şubelerinden Kredi Kullanma İşlemleri Yapılmıyor!

Pilot bölge olan Kırıkkale ilinden almış olduğum yeni kimlik kartım ile, maaş hesabım bulunan PTT şubelerinden, kredi kullanma işlemi yapmak istediğimde sistemin eski kimlik kartımı da, yeni kimlik kartımı da kabul etmediği durumuyla karşılaştım, yeni kimlik kartı almış iseniz, PTT maaş müşterisiyseniz, kredi kullanmak istiyorsanız hiçbir şekilde işlem yaptıramıyosunuz,. Teknolojinin bu kadar ilerlemiş bir çağda iken, yeni kimlik kartı almış iseniz, PTT şubelerinde maalesef düzeltilemeyen bir sıkıntıyla karşılaşıyorsunuz.

Zekeriyya 191 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriyya16 Ağustos 2016

    Tarafıma mail olarak dönüş yapılmış olup en kısa zamanda sorunun çözüleceği konusunda bilgilendirme yapmışlar. Bakalım ne kadar sürede çözecekler.

  • PTT Bank Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-88531 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön