Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PTT Şubesi Mağduruyum

profile
12 Aralık 2022
1.100

Her ay başı 1 - 15, PTT şubesi ile sıkıntı yaşıyorum. PTT şubeleri haftanın 2 günü açık. PTT bankamatik den işlem yapamıyoruz, ya arızalı ya da kasa da para yok ki işlem görelim. Bursa Yıldırım ilçesinde Karapınar PTT, Gürsu PTT, Yenidoğan PTT hepsi aşırı dolu, hamile bayan olsun, yaşlılara öncelik yok. Engellilere olsun. Bir soru bile görevliye soramıyoruz o kadar yoğun ki. İşlemlerimiz hep yarım kalıyor.

Ziraat Bankası, vakıf bankası ®, Halkbank ® işlem görmesi lazım kartın işlem yapılamıyor. Kart iade ya da kart yutuyor ATM' ler. Yapılan yazılar asılan uyarılar dikkate alan yok. 65 yaş üstü yaşlılar için bir öncelik olmalı, ama insanlar aşırı zorbacı. Lütfen yazılan uyarı mı dikkate alıp bu PTT şubelerinde yaşadığımız mağdurluğu dikkate alır sanız çok sevinirim. Para transferlerin de sıkıntı çok. PTT ATM' leri işlem görmüyor. İlgililere arz ederim.

Sündüs b**. Karapınar Mah 170. Şok no:** t: ** Bursa /Yıldırım.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

PTT Bank Para Transferi Ama Bildirimi Gelmiyor

profile
2 hafta önce
29

Para transferinde doğrulama SMS gelmiyor paramı transfer edemiyorum. Başka hesabıma ne biçim sistem anlamıyorum. Arkadaş bu kadar mı sıkıntı olur. Her şey PTT paramı transfer edeceğim mesaj gelmiyor yüz kere aynı problemi yaşıyorum. Kendi paramızla rezil oluyoruz.  

PTT Bank Para Transferi Ama Bildirimi Gelmiyor

PTT Bank E Devlet Para Transferi

profile
2 hafta önce
244

E devlet üzerinden PTT hesabımda olan sosyal yardım parasını banka hesabıma aktardım. Ama ödeme hala hesabıma düşmedi. Bu EFT işlemi hafta içi olmasına rağmen neden geçmedi hesaba? Lütfen yardımcı olur musunuz? İki gün geçti hala para hesabıma yatmadı.

1 Yorum

Pttemkart Sosyal Yardım Hesaba Aktarma

profile
2 hafta önce
89

Sosyal yardım hesaba aktarma sorunu. Her şeyi yapıyorum, sonuna gidip kaydete basıyorum. Bu işlem için daha önce talimat verdi deyip banka hesabıma herhangi para transferi gerçekleşmedi. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum? Nasıl çözebiliriz bilen var mı?

1 Destek

PTT Bank Yardım Param Yattı Hesaba Aktaramadım

profile
2 hafta önce
64

PTT hesabından kartıma para transferi yaptım. Ama kartın para transferini aldı, ama hesabıma bakiye düşmemiş. Ne zaman düşeceğini öğrenmek istiyorum. Benim bu paraya ihtiyacım var ki, ben bu parayı alıyorum. IBAN'ıma aktardığım parayı, maksimum 2 saat içinde gelmesi lazım, ama neden gelmiyor, ben o...

1

PTT Bank Hesaba Parayı Aktarmaması!

profile
4 hafta önce
1.313

Sosyal yardım hesaba aktarma sorunu. Her şeyi yapıyorum, sonuna gidip kaydete basıyorum. Bu işlem için daha önce talimat verdi deyip banka hesabıma herhangi para transferi gerçekleşmedi. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum? Paramın hesaba gelmesini talep ediyorum.

1 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz