Deprem destek listelerine hızlı erişin!
PTT Bank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Esra sonuçtan hiç memnun değil

PTT Bank PTT Şubesi Çalışma Saatleri İçerisinde Kapalıydı

40
Esra
Esra 15 Aralık 2022 21:01
PTT Bank PTT Şubesi Çalışma Saatleri İçerisinde Kapalıydı

Manisa / turgulu sanayii bölgesindeki PttMatik daha şifre bile istemeden kartımı yuttu ve bunu günlerdir geri alamıyorum. Daha sonrasında PTT şubesine gittiğimde çalışma saatlerinde PTT kapalıydı ve bununla ilgili hiçbir açıklama yazmadan şubeyi kapatmışlardı. Ben burslu bir öğrenciyim ve mağdur oldum müşteri hizmetlerini arıyorum şubeye gidin diyor ben zaten şubeye ulaşamıyorum.

Benzer Şikayetler

profile
85
12 Eylül 2022

PTT Bank Antalya  AT  para Vermeden Önce Kartı Yuttu

12.09.2022 saat 20:22 kartımı girdim şifre sordu, şifremi girdim para vermeden önce kartı yuttu. Yabancı kartım, onsuz hiçbir şey yapamıyorum. Tüm para yurt dışından geliyor. PTT bu sanatlar kapalı. Defalarca aradım, dakikalarca bekletildim ama asla müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Ne yapabilirim?

profile
138
29 Aralık 2022

PTT Bank İnternetten Alışveriş Yapamıyorum

Ben internetten alışveriş yapamıyorum her şeyi tamamlıyorum ama bu kart Sahibi alışveriş yapamaz diyor ne yapabilirim ondan önce de kartınız alışverişe kapalı diyor du bende kartım alışverişe açtırdım şimdi de bu kart Sahibi alışveriş yapamaz diyor ne yapabilirim

PTT Bank İnternetten Alışveriş Yapamıyorum
profile
174
09 Aralık 2022

PTT Bank ATM Kartımı Yuttu

Alanya PTT kadıpaşa şubesinde PTT ATM sinden para yükleyecektim ancak ATM kartımı yuttu. Bu durumda ne yapmam lazım araştırıyorum Herhangi bir yer bulamıyorum söyleyecek, PTT de kapalı ATM çalışıyor tek anlamadım yani ilk kez kartım yutuluyor anlam veremedim.

profile
90
07 Aralık 2022

PTT Bank Zorunlu Olmayan Kart ve Ödeme Yapılmaması

Devletimizin bizim gibi ihtiyaç sahiplerine sağladığı aylık olarak ödenen tutar PTT 'nin ön ödemeli olarak verdiği zorla karta yatmakta bugün yatan tutarın bir kısmını VakıfBank ATM'sinden sabah çektim geri kalan kısımla çocuklarım market alış verişi yapmak için kartta bıraktım. Maalesef hangi mark...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .