Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PTT Bank PTT Parama El Koydu

profile
06 Nisan
60

PTT Ziraat kartıma para yatıracağım. PTT el koydu. Allah bunların belasını versin. 30 ila 180 gün içinde dönüş olacak diyorlar. Para pul olacak o zamana. Askere gidiyorum, yarın bu kadar süre olmaz. İsterseniz hiç vermeyin, çocuk gibi iş yapmayın. Bu kadar sürmemeli.

Benzer Şikayetler

PTT Bank EFT Yaptım Para Ortada Yok

profile
05 Temmuz
685

PTT üzerinden bana askerlik için yol parası ve iaşe bedeli yatmıştı, bende e-devlet üzerinden Yapı Kredi hesabıma transfer işlemi yaptım. PTT hesabım olmadığı için para hesabıma gelmedi. Askere gideceğim bilet almam gerek ve para ortada yok, acilen çözüm bulunmalı.

PTT Bank Askerlik Parası Talimatı Verme

profile
29 Nisan
1.923

PTT Genel Müdürlüğü üzerinden hesabıma aktarım yapacağım yapamıyorum. (askerlik için yol parası). Bu ödemeniz için daha önce bir talimat verme işlemi gerçekleşmiştir. Böyle bir yazı çıkıyor. Önüme halbuki talimat vermedim bunun çözülmesini istiyorum. Alamıyorum parayı.

2 Destek
1 Yorum

PTT Bank Daha Önce Bir Talimat Verme İşlemi

profile
15 Nisan
437

PTT Genel Müdürlüğü üzerinden hesabıma aktarım yapacağım yapamıyorum. (askerlik için yol parası). Bu ödemeniz için daha önce bir talimat verme işlemi gerçekleşmiştir. Böyle bir yazı çıkıyor. Önüme halbuki talimat vermedim bunun çözülmesini istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

PTT Bank Askerlik Yol Parası Kesintisi

profile
14 Şubat
55

MSB askerlik yol param askeri şube 640 TL alabilirsin dedi bana hatta belgesi de verildi ücretin PTT tarafından alınacağı. Aradan birkaç ay geçti şimdi e-devlet üzerinde sorguladım 457 TL'ye düşmüş. Bunu PTT müşteri temsilcisine sordum kesinti sebebini görüntüleyemiyoruz dedi. Bunun sebebi nedir ned...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz