Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

PTT Bank Para Yutma Sorunu

profile
02 Mart
198

Ankara seyranbağları şubesi PTT bankamatiği, 2.03.2023 tarihinde 12:30-13:00 arası, Paycell ® karta para yatırırken 1800 TL paramı yuttu. PTT Paycell'i aramamı söyledi. Paycell de bununla ilgili işlem başlattı ancak bunun 25 güne kadar sürebildiğini bildirdiler. Eski zamanlarda başıma aynı şey geldiği için biliyorum, başka bankalarda ertesi gün paramızı alabiliyorduk. Diyelim ki o paraya ihtiyacım var ve ödeme yapmam gerekiyor. PTT'nin bunu 25 güne kadar uzatması mantıksız. Buradaki şikayetleri görünce ben de durumu bildirmek istedim. Ayrıca CİMER ®'e de şikayette bulunacağım. Burayı bir okusunlar.

Benzer Şikayetler

PTT Bank PTT Kurum Ödemeleri

profile
1 hafta önce
122

PTT kurum ödemelerinden şahsıma yatan aile destek ödemesini banka kartıma EFT yaptım. Banka kartıma henüz gelmedi, 3-4 gün oluyor. Banka dekont istiyor. Ptt ise dekont numarası bile vermiyor. Bu ne biçim iş? Yatan paranın aciliyeti olmasa bu kadar çabalamam!

PTT Bank E-Devlet Hesap Aktarma Sorunu

profile
1 hafta önce
117

E-devlet üzerinden hesabıma aktar yaptım Ziraat Bankası hesabıma 4 gün oldu. Hesabıma geçmedi PTT Bank'a banka PTT'ye atıp duruyor. En son PTT sosyal yardım kurumuna attı. Orası biz ödemeyi PTT'ye yaptık. Orası aktarma yapmış diyor banka bize gelen para yok diyor PTT biz aktarımı yapmışız diyor soru...

PTT Bank Aile Destek Hesabıma Geçmedi

profile
1 hafta önce
15

Aile destek banka hesabına hala düşmedi. Acaba nereden düzelir hiç böyle yapmazdı ve bu ayın hala alamadım. Lütfen yardımcı olun o paraya ihtiyacım var. Nasıl düzeltilir nereyle konuşmam gerekiyor. Çok ihtiyacım var birkaç arkadaş da sanırım bu problemi yaşıyor.

1

PTT Bank SYDV Ödeme Bankaya Geçmedi

profile
1 hafta önce
36

Yatan Sosyal yardım destek parası sosyal yardım bilgilerinde görünüyor. Düne kadar PTT üzerinden hesaba aktarma yerinde görünüyordu. IBAN 'ımı yazdım fakat şimdi ödenecek kayıt bulunamadı diyor ve ödeme gününün gelmiş olmasına rağmen hala hesaba geçmedi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz