Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PTT Bank Doğum Paramı Hesabıma Aktarmadı

profile
21 Mayıs
2.139

PTT Bank e-devlet üzerinden doğum param ® 400 TL'yi hesabıma aktarmaya çalışıyorum. Daha önce bu işlem için talimat verdiniz diyor. Ben böyle bir talimat vermedim. Eğer verdiysem 5 gündür param neden hala PTT Bank'ta. Lütfen sorunumu çözün. 40 günlük bebeğim var bırakıp PTT'de sıra bekleyemem. Madem böyle bir sistemsel kolaylık var neden faydalanamıyoruz? Lütfen PTT'deki paramı Garanti Bankama aktarmam için işlemi gerçekleştirin.

Benzer Şikayetler

PTT Bank PTT Parayı Banka Hesabına Aktarma

profile
18 Ağustos
563

PTT paramı banka hesabıma aktarma yapmıyor. Daha önce ödemeyle ilgili başka talimatınız var deniliyor. Bu durumun düzeltilmesini istiyorum. Bununla ilgili ne zamandır birçok şikayet var. Neden hiç ilgilenilmiyor. Bu sistemsel bir hata ise düzeltilirse memnun olurum.

PTT Bank İnternet Bankacılığına Giriş Yapamama

profile
13 Temmuz
162

13.07.2023 tarihinde PTT banktan banka hesabı açtırdım. İnternet bankacılığına giriş yapamıyorum. İlk başta onaysız kullanıcı dedi. Birkaç kere şifre değiştirdim, daha sonra her giriş yapmaya çalıştığımda kullanıcıya ait aktif hesap yok yazısıyla karşılaşıyorum. Bu durumun düzelmesini istiyorum, ne ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Süleyman

Benimde öyle yazıyor ne yapmam lazım

Zeliha

Merhaba ücretinizi alabildinizmi acaba benim karışmada aynı şekilde sorun çıktı

Nilgün

Merhaba siz alabildinizmi acaba

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz