PTT Bank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

PTT ATM'sinde Sıkışan Para Ve 6 Ay Bekleyeceksin Cevabı

583
Abdulkadir
Abdulkadir 27 Mart 19:11

Adana Küçük Dikili PTT ATM'sinde, 22 Mart 2023 tarihinde saat 12:00 ile 12:30 arasında Ziraat Bankası ATM ® kartımla 3200 TL yatırım yaparken, ATM parama el koydu. Ziraat Bankası ® müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen, paramın bir ay ya da altı ay sonra hesaba geçeceğini söylediler. Buradan yetkililere sesleniyorum, paramı hesabıma geçirin. Beni 6 ay bekletmeye hakkınız yok.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
224
1 hafta önce

PTT ATM Paramı Yuttu

İyi günler, İninal kartıma oyun kodu almak için 85 Türk lirası yatıracaktım fakat PTT ATM belli bir süre beklettikten sonra paraya el koyduğunu söyledi ve ardından da ilgili bankanıza bu konuyu iletin dedi. Ardından da kartımı verdi. Sayın İninal lütfen yardın edin.

profile
593
1 hafta önce

PTT Bank PTT Paramı Yuttu

Kuveyt Türk kartımla PTT ATM'ye toplam 7.100 TL para yatırmak istedim fakat ATM parayı kabul etmedi ve bana eksik bir kısmını, yaklaşık 5.900 TL'yi geri verdi. Yani ATM tarafından paramın 1.200 TL'si yutuldu. Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayarak karşı banka (PTT) ya talep oluşturdum ve 15 gün i...

  • profile
1 Destekçi
profile
412
2 hafta önce

PTT ATM 7700 TL Paramı Yuttu Ziraat Bankası Kartımla İşlem Yaparken

13 Mayıs cumartesi akşam Ziraat Bankası kartım ile ortak ATM olan PTT ATM sinden hesabıma para yatıracaktım ve PTT ATM 7700 TL paramı yuttu ve hala param yatırılmadı ne yapıyorsunuz. Yani yazık günah herkesin kendine göre ödemeleri var neyi bekliyoruz. Acil şekilde paramı yatırmanızı talep ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Aydın
Aydın
 

Vallahi var benimde 4 ay bitti gene geri dönen biri yok şu sebepten uzadı bir kelime bizi insan yerine koymuyor galiba