Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4.388Şikayet
2,8
Şikayet Yaz

PTT Bank Asker

42 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
2,8
  • Çözülen
  • Videolu

PTT Bank PTT Deki Adıma Yatmış Parayı Aktaramıyorum

profile
3 hafta önce
783

Benim askerlik yol param PTT'ye yatmış olup e-devletten baktığımda gözüküyor, fakat para aktarma konusunda sıkıntı yaşıyorum. O parayı diğer hesabıma aktaramıyorum, hata veriyor. Ödemeniz için daha önce bir talimat verme işlemi gerçekleşmiştir diye bir hata veriyor. Lütfen yardımcı olursanız çok sev...

PTT Bank Daha Öncesinde Talimat Verilmiştir

profile
27 Ağustos
203

PTT kurum ödemeleri hesaba aktarma konusunda sorun yaşıyorum. Daha önce talimat verme işlemi gerçekleştirildi. Yazıp duruyor fakat böyle bir talimat verilmedi. Param yatmıyor sorun düzeltilmesini istiyorum. Askerdeyim paraya ihtiyacım var yetkililerin olayı düzeltmesini istiyorum.

5
Çözüldü
profile
04 Ağustos
-

"Sorun çözüldü teşekkür ederim"

Savaş Şikayetini Yayından Kaldırdı

PTT Bank Talimat Verme Hatası

profile
05 Temmuz
829

Paramı çekemiyorum, sistem hata veriyor. PTT'ye yatan askerlik yol paramı hesabıma aktaramadım. Daha önceden bu işlem için talimat verdiniz hatası çıkıyor ama ben talimat vermedim. Bu sorunun en kısa sürede çözülmesini istiyorum paraya ihtiyacım var.

PTT Bank EFT Yaptım Para Ortada Yok

profile
05 Temmuz
685

PTT üzerinden bana askerlik için yol parası ve iaşe bedeli yatmıştı, bende e-devlet üzerinden Yapı Kredi hesabıma transfer işlemi yaptım. PTT hesabım olmadığı için para hesabıma gelmedi. Askere gideceğim bilet almam gerek ve para ortada yok, acilen çözüm bulunmalı.

1

PTT Bank PTT Üzerinden Para Çekme Talimat Verilmiştir Hatası

profile
11 Haziran
171

PTT Bank askerlik yol parasını çekmeye çalışıyorum ancak "Bu ödemeniz için daha önce bir talimat verme işlemi gerçekleşmiştir." hatası alıyorum ama öyle bir talimat vermedim ki versem para yatmış olur. Ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler.

PTT Bank PTT Üzerinden Para Çekme Talimat Verilmiştir Hatası

PTT Bank PTT Kurum Ödemeleri Hesaba Aktarma

profile
08 Haziran
375

PTT kurum ödemeleri hesaba aktarma konusunda sorun yaşıyorum. Daha önce talimat verme işlemi gerçekleştirildi. Yazıp duruyor. Param yatmıyor sorun düzeltilmesini istiyorum. Askerdeyim paraya ihtiyacım var yetkililerin olayı düzeltmesini istiyorum. 3 gün oldu

PTT Bank PTT Üzerinden Yapılan Kurum Ödemeler

profile
08 Haziran
108

2022 Haziranda Askerlik için yol param yattı, ancak şu an PTT'ye giderek çekmek istediğimde 'sistemimize düşmemiştir' diyerek cevap verdiler. Sistemde görünüyor. Üzerinden 1 yıl geçti. Son çekim tarihi 5 yıl olduğu için zaman ayırıp almamıştım. Yolum düştü almak istedim, fakat başaramadım. PTT üzeri...

PTT Bank Hesabınıza Aktarabileceğiniz Ödeme Bulunmamaktadır Diyor

profile
05 Haziran
1.395

PTT kurum ödemeleri tarafından yardım parası alıyorum (aile destek programı). Neredeyse 3 aydır aynı problemle karşılaşıyorum, ödemeniz hazırdır diyor hesaba aktar diyorum hesabınıza aktarabileceğiniz bir ödeme bulunmuyor diyor. Şu an askerdeyim dışarı Çarşı izni vs yok. Deprem bölgesindeyim. Hasbel...

5
Çözüldü
profile
03 Mayıs
-

"Teşekkürler"

Ural Şikayetini Yayından Kaldırdı

PTT Bank Askerlik Parası Talimatı Verme

profile
29 Nisan
1.923

PTT Genel Müdürlüğü üzerinden hesabıma aktarım yapacağım yapamıyorum. (askerlik için yol parası). Bu ödemeniz için daha önce bir talimat verme işlemi gerçekleşmiştir. Böyle bir yazı çıkıyor. Önüme halbuki talimat vermedim bunun çözülmesini istiyorum. Alamıyorum parayı.

PTT Bank Daha Önce Bir Talimat Verme İşlemi

profile
15 Nisan
437

PTT Genel Müdürlüğü üzerinden hesabıma aktarım yapacağım yapamıyorum. (askerlik için yol parası). Bu ödemeniz için daha önce bir talimat verme işlemi gerçekleşmiştir. Böyle bir yazı çıkıyor. Önüme halbuki talimat vermedim bunun çözülmesini istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

PTT Bank M. S. B. Asal Merkez Ödeme

profile
15 Nisan
263

Bu ödemeniz için daha önce bir talimat verme işlemi gerçekleşmiştir. Askerlik için verilen yol ücretimi hesabıma aktar yaptığımda bu hatayı alıyorum ancak ben böyle bir talimat açmamıştım açtıysam dahi paran hesabıma zaten geçmiş olması gerekmiyor mu?

PTT Bank PTT Parama El Koydu

profile
06 Nisan
60

PTT Ziraat kartıma para yatıracağım. PTT el koydu. Allah bunların belasını versin. 30 ila 180 gün içinde dönüş olacak diyorlar. Para pul olacak o zamana. Askere gidiyorum, yarın bu kadar süre olmaz. İsterseniz hiç vermeyin, çocuk gibi iş yapmayın. Bu kadar sürmemeli.

1

PTT Bank Kurum Ödemesi Hesaba Aktarma

profile
13 Mart
5.879

PTT kurum ödemeleri ” PTT e-devlet askerlik yol parası hesaba aktar diye IBAN girdim daha önce vermiş olduğunuz talimat olduğundan işleminiz gerçekleşmemiştir diye yazı çıktı. Şimdi de kayıtlı ödeme yok diyor IBAN yazdığım kart nişanlım da o da askerde paranın geçip geçmediğini nasıl göreceğim.

PTT Bank Askerlik Yol Parası Kesintisi

profile
14 Şubat
55

MSB askerlik yol param askeri şube 640 TL alabilirsin dedi bana hatta belgesi de verildi ücretin PTT tarafından alınacağı. Aradan birkaç ay geçti şimdi e-devlet üzerinde sorguladım 457 TL'ye düşmüş. Bunu PTT müşteri temsilcisine sordum kesinti sebebini görüntüleyemiyoruz dedi. Bunun sebebi nedir ned...

PTT Bank E Devlet Yoluyla Araç Trafik Cezası Ödeme

profile
10 Aralık 2022
285

E devlet mobil üzerinden yani PTT üzerinden aracımın cezasını ödedim saat 5 30 da işleminiz gerçekleşemedi dedi. Tamam dedim herhalde sabah diye daha aktif olmamıştır. Mobil bankacılığa baktığımda param çekilmiş ama cezam ödenmemişti ve şu anda askerde olduğum için ilgili kurumlara ulaşamadım. Bu so...

PTT Bank EFT Sorunu

profile
02 Aralık 2022
8.146

Askere gideceğim yol parası e devlette gözüktü. PTT hesabıma aktar dedim 3 gün oldu hesabıma geçmedi. Askere gideceğim yol parası yok mağdurum. PTT müşteri hizmetlerini arıyorum yardımcı olmuyorlar. Lütfen bu konuda yardımcı olacak var mı birkaç gün sonra askere gideceğim.

PTT Bank Esime Mobil Havale 500 Lira Gönderdim. Esim Çekmedi. Param Gelmedi

profile
31 Ekim 2022
138

Eşim askerde ona 500 lira IBAN ile para gönderecektim. Ama hafta sonu olduğu için ve eşime acil lazım olduğu için mobil havale yöntemini denedim ama denemez olaydım. Eşim asker olduğu için parayı çekemedi bende internette paranın geri gelebileceğinin yazısını gördüm pazartesiyi bekledim normal sartl...

PTT Bank Esime Mobil Havale 500 Lira Gönderdim. Esim Çekmedi. Param Gelmedi

Marka Profili

PTT Bank bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
PTT Bank henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör