16 Mayıs 2014

PTT 2 Günden Beri Gelmeyen Kargom!

28 Nisanda yurt dışından yola çıkan kargo 3 günde İstanbula ulaştı, 10 gün bekledikten sonra
3 günde Muğla PTT şubesinde beklemekteyken bulunduğum ilçe PTT şubesine gidip durumu sordum. Muğla'da ki paketler Marmaris yerine yanlışlıkla Fethiye'ye gitmiş. Bugün 15 mayıs ama 20 Mayısta tekrar Fethiye'den gelecekmiş.

PTT hata yapıyor, tamam, insanlık hali anladık ta hatanı düzeltmek için bu kadar ağır davranmanın nedeni ne? Niye hatalı giden bir sürü paket 4 gün beklemek zorunda. Hatanı anladıysan tut bir araba Marmaris'e gönder, niye bekletiliyor?

Başarısız bir PTT çalışanının cezası burada bir sürü insan çekiyor, reva mı bu? Ayrıca bu PTT müdürleri ne iş yaparlar merak ettim?

Ayhan 409 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 17 Mayıs 2014

    Memeleketin en geri kalmış posta ve kargo ağı.

  • Ayhan 17 Mayıs 2014

    Söz konusu kargo Marmarise geldi ama hala da teslim etmiyorlar. Sanıyorum daha önce şikayetvar sitesine şikayet ettiğim için kara listeye aldılar.. İki günden beri Marmarisdeki Ptt şubeleri arasında beni dolaştırıyorlar.. Gmrüklü diyorlar. "tamam ödeyeyim diyorum 4 gün sonrasına gün veriyorlar. Benden sonra gelen yurt dışı gönderilerini teslim ettiler.. Benimkini teslim etmiyorlar devamlı bir oyalama taktiği güdüyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön