24 Ekim 2016

PTT 2. Defadır Kargo Eve Uğramadan Şubeye Yönlendiriyor.

Kargo numarası gönderi yapan yer tarafından bana gönderilmemiş olsaydı bana kargo olduğunu bilmeyecektim çünkü 2. defadır esenyurt/yenikent şubesi kargoyu eve uğramadan şubeye bırakmakta ve hiçbir şekilde haber vermemektedir. Hatta bir önceki gönderimde paketi bulabilmek için başka bir şubeye gitmek zorunda kaldım çünkü sevgili bölgemize bakan işini yapmayan postacının kodu oraya kayıtlıymış. Şimdi fark ediyorum ki kargo 1 haftadır orada bekliyor. Muhtemelen yarında geri gönderilecek. Bugün gidip alabilme ihtimalim de yok. Ayrıca bedeli ödenmiş şeyi neden ben gidip şubeden alıyorum.

Fatih 267 Okunma

Cevaplar

  • Fatih26 Ekim 2016

    Gönderinin alıcının adreste bulunamaması nedeniyle yenikent PTT şubesine ihbarlandığı, gönderinin bekleme süresince alınmadığı nedeniyle bekleme müddeti bittiğinden iade edildiği... Diye bir cevap geldi. Benimde zaten şikayet ettiğim nokta budur. Gönderi eve geldi ise bile hiçbir şekilde tarafıma ihbar edilmedi. Ne posta kutumda ne kapımda ne bina giriş kapısında ne de telefonla ne de maille hiçbir kanal yoluyla ihbar edilmemiştir. Hiçbir kanalla ihbar edilmediğim bir gönderiyi neden şubeden almalıyım. Ve bu durum 2. kez başıma geliyor.

  • PTT Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-120769 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön