05 Nisan 2013

Protherm Fahiş Ücret İsteği Yüzünden Müşteri Kaybediyor!

2 Yıl önce aldığım kombi garantisi bitmesine 1 gün kala arızalandı. Gelen teknik ekip 6 kere gelmesine rağmen arızayı çözemedi. En sonunda arızanın Eşanjör olduğuna karar verip garantinin bittiğinden dolayı 600 TL civarında ödeme talep edildi. Garanti bitmeden arızayı belirtmiş olmama rağmen kabul edilmedi.

Konu hakkında neden diye sorduğumda kesinlikle cevap verilemiyor. Servis müdürü ile görüşmek istememe rağmen kendileri tenezzül edip bir dönmediler bile. İş emri formları itina ve özen ile farklı arız lardan dolayı açıldığından hukuki süreci bilerek kapatıyorlar. 600 TL umurumda değil kombi' mi ne oldu. Çöpe atıp, ** aldım. En azından 2 yıl kullan at malzeme almadığımdan eminim.

Emre 372 Okunma

Cevaplar

 • Emre 17 Temmuz 2014

  Protherm gerekli işlem başlatılmıştır diye 5 Nisan 2013 tarihinde cevap göndermiş. 17.07.2014 tarihine geldik hala bize sıra gelmedi. Çözümü kendim ürettim Markasını vermek istemediğim az bilinen bir marka ürün aldım, çok memnununum. Teşekkkürler yeni ürünümü temin eden firma. Birdaha mı??? (Cevap Yorumsuz)

 • Emre 24 Mayıs 2013

  5 Nisanda işlem başlatılmıştır diye mesaj yolladılar. 24 Mayıs tarihindeyiz, hala geri dönen yok. Birdaha protherm asla almam...

 • Emre 15 Nisan 2013

  Protherm konu ile ilgili herhangi bir dönüş yapmamıştır. Müşteri hizmetlerini aramımaz rağmen dönüş olmamıştır.

 • Protherm Temsilcisi05 Nisan 2013

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır Saygılarımızla, Protherm 444 89 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön