21 Ekim 2017 #9713392

Protein7.com Ürün Değişimi Ve Kargo Ücreti

Yaklaşık 6-7 yıldır Supplement alırken tek tercihim olan Protein7, verdiğim son siparişle beni hayal kırıklığına uğrattı ve kendisine olan güvenimi sarstı.


20.10.2017 tarihinde sipariş ettiğim Weider Premium Whey protein tozu 21.10.2017 tarihinde elime ulaştı. Ürünü kargodan teslim aldıktan sonra koliyi açtım ve doğrudan son tüketim tarihine baktım. Son tüketim tarihinde yılı gösteren kısmın silinmiş olduğunu gördüm ve bu durum beni rahatsız etti. Telefonla durumu bildirdiğimde ise ürünü kargoyla geri gönderirsem değiştirebileceklerini, fakat kargo ücretini benim ödemem gerektiğini söylediler. Dolaysıyla ürünü değiştirsem de iade etsem de zarardayım. İşin sağlıkla ilgili olan kısmına hiç değinmiyorum bile.

Uğur 5.943 Okunma

Cevaplar

  • Uğur12 Kasım 2017

    20.10.2017 tarihinde Protein7.com'dan muz aromalı Weider Premium Whey protein tozu sipariş etmiştim ve hatta son tüketim tarihinde problem yaşayıp ürünü değiştirmelerini istemiştim. Üstüne üstlük konuyla ilgilendikleri için Protein7.com'a teşekkürlerimi sunmuş ve şikayetimi geri çekmiştim, fakat bunu yaptığım için an itibarıyla pişman oldum. İlk kullanımı yapmak üzere ürünü 12.11.2017 tarihinde açtım. Kutunun kapağının altındaki koruyucu ambalajı açmamla birlikte kokusu dahi olmayan bir tozla karşılaştım. 30g porsiyondaki ürünü 300ml suyla karıştırıp içtim ve tat dahi alamadım. Daha önce kullandığım "orjinal" Weider Premium Whey protein tozlarının yoğunluğu dahi yoktu. Bu bağlamda Protein7'nin bu sözde Weider ürünlerini satarak hem beni hem de başka müşterileri mağdur ettiğini belirtmek istiyorum ve buna istinaden de 259 TL ürün bedelinin tarafıma iadesini talep ediyorum.

  • Uğur23 Ekim 2017

    Protein7, Facebook sayfası üzerinden iletişime geçmemizin akabinde konuyla ayrıntılı olarak ilgilenip sorunu kendine yaraşır bir şekilde çözerek kalitesini bir kez daha göstermiştir. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön