23 Eylül 2013 #2026020

Pronto Tour'un Otobüsü Soyuldu!

Ekstra Tur olan "Brugge Tekne Turu" zorunlu yaptırıldı. 2. gün bozulan otobüsümüzle 3 gün daha seyahat ettirildik ve 6. gün Brugge 'de 4 saat yağmur ve soğukta mahsur kaldıktan sonra, yeni gelen otobüsle Belçika'ya saat 20:00 'de hareket etmek zorunda kaldık. O gün yapılacak Belçika panoromik turumuz pazara kaydı. Mecburen ertesi gün çok hızlı kısa bir tur yapmak zorunda bırakıldık. Kaybettiğimiz 4 saat Pronto Tour tarafından iade edilecek mi?


Elektrik arızası olan otobüsümüzle Ressamlar Tepesinde tur ile gezideyken otobüsümüz hırsızlar tarafından soyuldu. Tutanaklar var. Mağduriyetler tur tarafından karşılanacak mı? Sorumluluk almayan tur rehberi T* Bey öz eleştiriye kapalıydı.

Serkan 1.628 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi25 Eylül 2013

    Misafirlerimizin yaşamış olduğu sıkıntılar ile ilgili görüşülmüş olup,hırsızlık ile ilgili sıkıntı yaşayan misafirlerimizin mağduriyetleri Prontotour tarafından karşılanmıştır. Ekstra Brugge turu tüm misafirlerimizin katılımı ile gerçekleşmiş olup , katılmak istemeyen misafirlerimize herhangi bir baskı yapılmamıştır.Hiç bir ekstra turumuza katılım zorunlu değildir. Otobüs arızası nedeni ile ilgili olarak misafirlerimizden özür dilenmiş ve o gün yapılması planlanan tur ertesi gün yapılmıştır. Misafirlerimizin beklentilerini tam anlamı ile karşılayamamış olmaktan ötürü tekrar özür dileriz. Saygılarımızla Prontotour

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön