10 Eylül 2013 #2004797

Pronto Tour Vizeyi Ayarlamadığı İçin Tura Katılamadık!

Kuzenimle birlikte Pronto Tour' un 31 Ağustos Balkanlar Turuna katıldık . Ama acenta vize işlerini önemsemeyip bir sayıya bile bakmadığı için , Yunanistan gümrük kapısından geri çevrildik . Kuzenim red ile geri gönderildi . Saatlerce gümrükte bekledik 50 küsür kişiyle birlikte.


19 yaşında bir genç kızı tek başına bilmediği bir ülkeye göndermeye kalktılar . Ben de yanında gitmeye kalkınca parayı ödeyemeyiz deyip o anda bile paranın lafını yaptılar turdan ayrılmak zorunda kaldık . Bizden kaynaklı bir hata olmadığı halde , Yunanistan'ı göremedik ki verdiğimiz paranın içinde, sözleşmede Yunanistan' da vardı. Bunun bir telafisi yapılmadı. Ankara 'ya gelip acentaya gittiğimizde de bizimle çok laubali şekilde konuştular.

Kübra 3.515 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle vizeniz ile ilgili olarak yaşamış olduğunuz aksaklık sebebiyle Prontotour ailesi olarak üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Avize başvurusu esnasında acentamızın vize talebini çok girişli olarak belirttiğini yinelemek isteriz. . Vizenizin tek girişli verilmiş olması acentamız kaynaklı bir aksaklık olmıyıp, tamamen konsolosluğun takdirindedir. Ancak pasaport teslimatında maalesef vizenizin durumu Acenta tarafından takip edilmemiş, vizenizin çıktığı düşünüldüğünden bir aksaklık olduğu öngörülmemiştir. Bu sebeple Prontotour ailesi olarak sizlerden özür dileriz.Vizenin tek girişli olduğunun fark edilmesi durumunda turunuz iptal edilecek ve % 22 ‘lik bir muafiyet ile sigortanıza başvuru yapılacaktı. Programın son günü sınır geçişlerinde fark edilen bu durum nedeni ile son gün alamadığınız Selanik şehir turu bedeliniz tarafınıza iade edilmiş olup, otobüs ile gidilecek bu mesafenin uçak ile dönüşü sağlanmış , masraflar tarafımızca karşılanmıştır. Yaşanan aksaklık sebebi ile tekrar özür dileriz. Saygılarımızla Prontotour

  • Kübra14 Eylül 2013

    hala bi telafi yapılmadı bir daha pronto tur u tercih ediceğimi sanmıyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön