13 Mayıs 2016

Pronto Tour Uçak Değişikliği

Pronto Tour'dan 19 /22 Mayıs tarihleri için Sabiha Gökçen THY uçuşlu Amsterdam -Brüksel turu satın aldık. 10 gün önce telefonla arayarak THY 'nin dönüş uçağını iptal ettiğini yüzden turun Pegasus 'la yapılacağını İstemezsek iptal edip ücreti iade edeceklerini söylediler. Ödediğimiz vize ücretlerin vede vizelerimiz Hollanda konsolosluğundan alındığından bu ülkeye giriş yapmazsak ileride Schengen ülkeleri için vize sorunu olacağı için gitmeye karar verdik.


Pegasus'la yapılan yolculuklarda harcamalar tarafımızdan ödeniyor THY ise ikram veriyor. Açıkçası THY fiyatına Pegasus'la uçup bir de fazla ödemek açıkçası 4 kişilik bir aile olarak bizi etkiledi. Üstelik pazar akşamı dönecekken Pazartesi sabah 05.00 'da dönmemiz çocuklarımın okulu ve benim işimi aksatıyor. En azından uçak içi ikram ve harcamaların Pronto Tour tarafından karşılanması gerekir. Ya da aradaki Fiat farkını iade etmeliler.

Mukaddes 3.091 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle THY 'nin uçuşunu iptal etmesinden kaynaklı olarak yaşadığınız olumsuzluk nedeni ile Prontotour ailesi olarak üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. THY 'nin iptali sonrasında programınızı iptal etmeyerek farklı bir havayolu firması ile anlaşılmış , bu değişikliği kabul etmeyen misafirlerimize ise iptal hakkı tanınmıştır. Uçağın iptali takdir edersiniz ki acentamızdan kaynaklı değildir, operasyon ekiplerimiz turunuzun iptal edilmemesi adına gereken tüm çabayı göstermişlerdir. Bununla birlikte, THY ile yapılan anlaşmalar bir yıl öncesinden yapılmıştır, Pegasus havayollarından ise yakın bir tarih olması nedeni ile yeni yerler çok daha yüksek fiyatlara alınmış, sizlere herhangi bir fiyat farkı yansıtılmamıştır. Bu sebeple üzülerek talebinize olumlu yönde yanıt veremeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Prontotour Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön