27 Ağustos 2013 #1978769

Pronto Tour Turumuzu Mahvetti!

Malesef Pronto Tour ile İtalya Vera turuna katıldım. Yarı merkezi diye tanımlanan hiçbir otel ne Venedik, ne Floransa ne de Roma şehir haritalarında yer almayacak derecede uzaktı. Oteller uzak olduğu için yorucu yolculuklardan sonra, otellere varıp dinlenme yerine, öğlen sıcağında şehirlerde süründürülmek suretiyle şehir turları yapıldı.


Son gün tur rehberimizin Pronto Tour tarafından başka bir gruba verilmesi nedeniyle , havaalanı transferimiz 1, 5 saat geç yapıldı . Herkes uçağını 10 dakika kala yakaladı. Tur rehberimiz ise 1.5 saat boyunca cep telefonundan her arayana meşgul vermekle yetindi sadece.

Ali 2.031 Okunma

Cevaplar

  • Ali02 Eylül 2013

    Bir daha prontotour ile asla yolculuğa çıkmam. "E uçağı yakalamışsınız ya" diye geçiştirilen ortak rehber ile iki tur idare etme uyanıklığını da affetmem mümkün değil.

  • Ali02 Eylül 2013

    Bu tura katılan 41 kişinin hiçbirinin Prontotour ile bir daha tura çıkmayacağını beyan etmesi, Prontotour'un özrünün geçersizliği için yeterlidir. Uçağı yakalamış olmamız, bize yaşattığınız stres ve alınamayan tax refundları malesef yok etmiyor. Ben bu tur vasıtasıyla Prontotour'u tüketim listemden çıkarttım. Herkese de alacakları turun otellerine Google maps ile bakmadan gitmemesini tavsiye ediyorum.

  • Pronto Tour Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Misafirimiz, Rezervasyon sırasında belirtilmiş olan otel bilgilendirmesi sizinde ifade etmiş olduğunuz üzere yarı merkezi olarak verilmiştir.Venedik otelinde ise yine rezervasyon esnasında belirtilmiş olduğu gibi uzak oteller ile çalışmaktayız.Programda Venedik hariç tüm oteller yarı merkezi olarak verilmiş ve bu şekilde konaklama yapılmıştır. Dönüş günü herhangi bir turunuz olmaması sebebi ile rehberimiz diğer misafirlerimize şehir turu yaptırdıktan sonra taransfer için gecikmeli olarak grubunuzun yanına gelmiştir.Bu sebeple Prontotour ailesi olarak sizlerden özür dileriz.Tüm grubumuz uçağa zamanında binmiş ve herhangi bir aksaklık yaşanmamıştır. Saygılarımızla PRONTOTOUR

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön