Pronto Tour Tur İadesi

Mehmetali Mehmetali4 gün önce

Kasım ayında aldığım şeker bayramı endülüs turunu 15 gün ince iptal ettim ve maalesef tamamını ödediğim turun iadesini henüz alamadım. Birkaç defa görüştüğüm acente yetkilisi N*** bey 2-3 ay sonra iade yapmaya yönelik beni ikna etmeye çalıştı. Kendine kabul etmediğimi ve bu cuma gününe kadar iadeyi beklediğimi yardımcı olması gerektiğini aktardım. Bu konuda iade olmazsa bu kanaldan tekrar yazacağım. Tabii ki yazmakla kalmayıp çalıştığım 15 bin kişiyi aşkın şirketimin hukuk birimi ve iletişim klübüne yaşadıklarımı aktaracağım. 

Bu salgında bitecek herkesin ticari hayatı devam edecek ancak insanlar Pronto Tour'a daha iyi hizmet almak adına daha fazla para veriyor maalesef yaşananlar tam bir fiyasko diyebilirim. Şu anca icra mahkemeleri çalışmıyor, ihtarname çekmeninde bir anlamı yok ve bu firma bunu bilerek kullanıyor. Bu hafta cuma günü Param yatmazsa CİMER'e şikayet edeceğim, TÜRSAB şikayet edeceğim, Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim, ayrıca bu sorunlar kalkınca icra davası açarak daha fazla para ödettireceğim. 

Lütfen paramı öde Pronto Tour seninle uğraşmak istemiyorum lütfen yasal hakkım olan sözleşmenin gereğini karakterli, etik, kurumsal bir firma gibi arkasında dur lütfen sana güvenenleri mağdur etme.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Aysun 3 gün önce  

    Selamlar, benim de tüm parasını ödediğim ve 1 ay önce iptal ettiğim turumun parası halen ödenmedi... Sürekli oyalıyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler