07 Şubat 2014

Pronto Tour Tur Hakkında Yanlış Bilgi Verdi

27-30 Ocak Malta turuna katıldık. Maltalı rehber karşılayacak dediler. Tura 11-12 kişi katılıyor dediler. Malta'ya vardığımızda sadece ikimizin katıldığını ve rehberin olmadığını anladık. Pronto Tour'dan ilgiliyi aradık, yemekte dediler. Başkasına otelde öylece rehber beklediğimizi söyledik. Kimseden dönüş olmayınca rehberi aradık, aslında kendisinin rehber değil ofis sekreteri olduğunu, anlaşma gereği 15 kişinin altındaki turlara rehberlik verilmeyeceğini öğrendik. Müşteri bilgilendirmesi hatalı. Organizasyon bilinçsiz.

Yildiz 3.578 Okunma

Cevaplar

  • Yildiz10 Şubat 2014

    Sizin musteriye dogru bilgi verme yukumlulugunuz var. Iptal etme karari musteri tercihine kalir. Iki kisisiniz , vaadedilen extra turlar yapilamayacak,tura halen katilmak istermisniz demeniz gerekirdi.

  • Pronto Tour Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle tur programınızın beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayamamış olmasından ötürü özür dileriz. Malta programımız da turu iptal etmek yerine , katılımcı sayısı 2 kişi dahi olsa programı gerçekleştirmekteyiz. Ekstra turların gerçekleşmesi için ise minimum 15 kişilik bir katılımın olması gerekmektedir. Ancak vaad edilmiş olan transferleriniz ve şehir turunuz lisanslı rehber tarafından verilmiştir. Beklentilerini tam anlamı ile karşılayamamış olmaktan ötürü tekrar özür dileriz. Saygılarımızla Prontotour

  • Yildiz10 Şubat 2014

    Pronto turdan kimse geri donus yapip aramadi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön