08 Ekim 2014

Pronto Tour Rehberlik Hizmeti Fiyasko!

20-27 Eylül 2014 tarihinde büyük İtalya turuna katıldık tam bir hayal kırıklığıydı. Rehberlik hizmetinden yararlanamadık. Rehberimiz S** E** kendini övmekten başka yararlı bilgi veremedi. Otobüsün benzini bitti. 1. 5 saat yolda kaldık ( Rehber önceden benzin göstergesi konusunda uyarıldığı halde! ).


Genel olarak bilgilendirmelerini otobüste yarım saat gibi kısa bir sürede yüzeysel genel bilgilerle yaptı. (kitaplarda bulunabilecek bilgilerdi. ). Yapıların içlerini kendisi gezdirmedi, yemek saatlerini Sieasta'lara denk getirdi. Tur zamanlamasını iyi yapmadı (otellere akşam erken giriş sabah geç çıkış). Oteller temiz değildi. PRONTO TOUR'la olan ilk gezimizdi. Son gezimiz olacak.

Volkan 8.733 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi30 Ekim 2014

    Değerli Misafirimiz, Otobüsünüz ile ilgili yaşamış olduğunuz aksaklık nedeni ile Prontotour ailesi olarak özür dileriz. Bu konuda otobüs firmamızın hassasiyet ile ikaz edildiğini belirtmek isteriz. Rehberimiz, uzun yıllardır İtalya destinasyonlarında gruplarımıza tur liderliği yapan, bölgeye hakim tecrübeli bir rehberdir. Her programda uygulanan şehir turu ve ekstra tur hizmetleri vaad edildiği şekilde sizlere de verilmiş ve programa uyulmuştur. Beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayamamış olmaktan ötürü Prontotour ailesi olarak üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Prontotour -Müşteri İlişkileri

  • Volkan13 Ekim 2014

    pronto ile olan son turumuz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön