15 Nisan 2013 #1742891

Pronto Tour Rehber Bilgilendirme Yapmadı!

Tur rehberi ** hakkında kaba tavırları ve eksik bilgilendirmesi nedeniyle şikayetçiyim. hava limanındaki uygulamayı doğru olarak aktarmadığı için alt kata inemedik ve duty free alışverişlerimizi yapamadık ve aç kaldık.


Barcelona hava alanı 2 kattan oluşmaktadır. E kapısı çıkışları üst kattadır. Pasaport kontrolünden geçince bir daha alt kata inme şansınız yoktur ve buradaki yetersiz bir mağaza ve Mc Donalds ile baş başa 2 saat geçirmek durumunda kalıyorsunuz.


Halbuki pasaporttan önce alt kata inip, farklı seçenekleri bulunan yiyecek alanından ve yine pek çok İspanyol mağazası ve geniş Duty Free shop tan vergisiz alışveriş imkanından faydalanabiliyorsunuz.

Nilk 1.404 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Karlı, Tüm grubun memnun kaldığı ve teşekkürlerle geri dönüş yaptığı bu programda gerek vermiş olduğumuz hizmetlerden gerekse rehberimizden son derece memnun kalındığını belirtmek isteriz. Tarafımıza göndermiş olduğunuz detaylı mailinizde rehberin ''pişkin, saygısız, eksik bilgilendiren'' şeklinde ki nitelendirmelerinizin sebebini malesef anlayamadık. Rehberimizin şahsınıza veya beraberinizdeki misafirlerimize karşı olumsuz bir davranışının olup olmadığını detaylı bir şekilde belirtebilirseniz bizlerde bu yönde gerekli ikaz ve uyarıların yapılmasını sağlar ve gerekli iyileştirmeleri yaparız. Bununla birlikte rehberiniz gerekli tüm bilgilendirmeleri tur başlangıcından sonuna kadar yapmış olup, dönüş günü de sizleri check-in kontuarına yönlendirdikten sonra kapı numaralarını söylemiştir. Yapılan bilgilendirme de herhangi bir yanlış olmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Prontotour

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön