sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Pronto Tour Promosyon İtalya Kabusu!

Melike Melike12 Ağustos 2018 01:28

Pronto Tour’un 8-12 Ağustos promosyon İtalya turuna katıldım. Öncelikle gezilmesi gereken önemli yerlerin çoğu ekstra ücrete tabii. Tura ilaveten 180 Euro ödedim. Hesapta kimse sizi ekstra turlara zorlamıyor Ancak eğer satın almazsanız İtalya’yı kenar mahalledeki otel odasından seyredebilirsiniz.

3 Yıldızlı oteller fiyasko . Odalar köhne ve bakımsız. Şehrin dışında olması da cabası. Tur rehberi ise tam bir skandal! G***isimli İtalya rehberi olduğunu iddia eden adam agresif, sürekli insanları tersleyen, elinde sürekli sigara.

Floransa’da tur grubunu kaçırdım ki dünyanın en doğal şeyi. Güç bela yetiştim. Rehberin ertesi gün bir dövmediği kaldı beni. Dua et kadınsın yoksa ben bilirdim sana yapacağımı diyerek de tehdit etti.

Böyle profesyonellikten uzak sorunlu insanları hizmet sektöründe nasıl barındırıyorlar anlamıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Melike 16 Ekim 2018 20:15

Tarafıma iletmiş olduğunuz açıklama tur rehberinizin yaptığı kabalığı ve tehditkar tavrını açıklamamaktadır. Sen kadın olmasaydın ne yapacağımı bilirdim sözüyle tur rehberiniz beni tehdit etmiştir. Turizm Bakanlığına gereken şikayetler yapılmıştır. Özür dilemek yerine, bizde hiçbir şey yok problem sizde tavrınız şirketinizin kurumsallıktan ne kadar uzak olduğunu gösterir. Firmanıza daha fazla zaman harcamaya değmez. Takdir tüketicinin.

Pronto Tour Logo Pronto Tour 16 Ekim 2018 17:33

Değerli Misafirimiz, Satın almış olduğunuz programımıza dahil olan hizmetler, otel+uçak+transfer+panoramik şehir turu ve Türkçe rehberlik hizmetlerinden oluşmaktadır. Haricinde, gerçekleşen tüm geziler ‘’ ekstra tur’’ adı altında, misafirlerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşen opsiyonel gezilerdir. Bu detaylar rezervasyon aşamasında satış temsilcileriniz tarafından sizlerle paylaşılmakta ve bir örneği sizlerde de bulunan programınızda belirtilmektedir. Bununla birlikte satın almış olduğunuz programın otelleri ‘’ uzak oteller ‘’ olarak satışa açılmış olup, İtalya destinasyonlarımızda merkez, yarı merkez, şehir içi ve uzak lokasyonda birçok alternatiflerimizin de olduğunu belirtmek isteriz. Floransa’da verilen serbest zaman sonrası buluşma saatine geç kalmanız üzerine rehberimiz birçok kez tarafınızı aramış ancak ulaşamamıştır, yaklaşık 35 dakika boyunca rehberimiz ve grubumuz araç içerisinde sizi beklemişlerdir. Gecikmeniz nedeni ile tur rehberimizin ve grup misafirlerimizin size herhangi bir olumsuz yaklaşımı veya söylemi olmamıştır.Seyahat sonrası grubumuz ile bahsi geçen paylaşımlarınız ile ilgili olarak görüşülmüş , rehberimizin bu tür tavır içerisinde olmadığını ve kendisinden son derece memnun kaldıklarını aktarmışlardır. Saygılarımızla Prontotour Misafir İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler