29 Ağustos 2013 #1981984

Pronto Tour Personeli Şikayet Ettiğim İçin Üslubunu Değiştirdi!

Avcılar merkezdeki(kapısında Tatil.com yazıyor) Pronto Tour 'dan bir Yunan adaları türü satın aldım. Xe bir oda almama rağmen ve balayı çifti olduğumu defalarca belirttiğim halde , ayrı yataklı bir oda satıldı bana. Satın alırken bileştiririz sorun olmaz dediler. Fakat hiç söyledikleri gibi olmayan bir odayla bizi hayal kırıklığına uğrattılar.


Firmaya geri döndüğümde ise dönüş yapacağını ve odaların zaten öyle olduğunu söylediler .Tabi turu sattılar artık ve tatil boyunca aramadılar ve döndüğümde şikayetimi bildirdiğimde , orada yetkili s** isimli şahıs kaba bir tarzla 'ofise gel görüşelim ,sen nasıl şikayet edersin' gibi ifadelerle moralimi bozdu. Telafi yok ama .

Enes 1.299 Okunma

Cevaplar

  • Pronto Tour Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Şahin; 28.04.2013 tarihinde rezervasyon yaptırmıs oldugunuz Gemi turunuz için sizin talep etmiş oldugunuz standarlarda kabinlerin sadece suite kamaralar oldugu bilgisini acenta yetkilimiz tarafından sizinle paylaşmış olup, suite kamaraların ucretini yuksek bulmanız sebebiyle Standart kamara konaklaması tarafınızca secilmiştir.Satandart kamaralardaki konaklama şekli ile ilgili satıs temsilciniz size bilgi vermiş olup, sizin de teyidiniz dogrultusunda rezervasyonunuz gerçekleşmiştir. Bilginize sunarız Prontotour

  • Enes02 Eylül 2013

    Zaten hizmet sektörü çalışanı olarak öncelikle bilmeniz gereken yaptığınız işin hatalarının telafisi yok,insanların güzel anlarında veya ihtiyaç anlarında hizmet veriyorsunuz. bu yazıyı yazmamdaki amaç özellikle AVCILAR MERKEZDEKİ HEK TUR , PRONTOTUR YEKTİLİ BAYİSİ (KAPISINDA TATİL.COM YAZIYOR) bunun gibi hizmet veren yerlere daha doğrusu veremeyen yerlerden bu şikayeti okuyup diğer insanların bu duruma düşmemesi yardımcı olabilmektir.

  • Enes02 Eylül 2013

    Şikayeti değerlendiren bir yetkili olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön